Aktualności Konferencje
Dobra zabawa – szczytny cel Studenci UwB pomagają spełnić marzenie chorego Karolka

Koło Naukowe Prawa Sportowego działające przy Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku wraz z Fundacją "Mam Marzenie" zaprasza na II Turniej Charytatywny Piłki Nożnej. Odbędzie się on 14 grudnia 2014 roku o godzinie 14.00 w hali sportowej UwB przy ul. Świerkowej 20A w Białymstoku.

W Turnieju wezmą udział m.in. Drużyna Krzysztofa Zimnocha, Gwiazd Disco Polo, Lowlanders Białystok, a także dwa zespoły z UwB: Drużyna Kadry Wydziału Prawa oraz Drużyna Koła Naukowego Prawa Sportowego.

Mecze finałowe poprowadzi znany sędzia międzynarodowy Hubert Siejewicz. W czasie rozgrywek odbędą się licytacje, konkursy i występy artystyczne.

Cały dochód z akcji przeznaczony będzie na spełnienie marzenia małego Karolka, chłopaka chorego na raka mózgu, który pragnie pojechać na mecz Chelsea Londyn.

10 grudnia 2014