Aktualności Konferencje
EEC – Liderzy Przyszłości. Spotkanie na Uniwersytecie w Białymstoku

Celem przedsięwzięcia jest kreowanie i promowanie aktywnej postawy obywatelskiej oraz zwiększenie zaangażowania młodych osób w życiu publicznym. Spotkania i dyskusje z praktykami biznesu, ludźmi sukcesu, mają zachęcić młodzież do przedsiębiorczości i pogłębiania wiedzy o gospodarce.

Inicjatorem spotkania EEC – Liderzy Przyszłości jest Grupa PTWP - organizator Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku. Poprowadzą je współorganizatorzy: Andrzej Parafiniuk, prezes Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego i Adam Walicki, prezes Resursy Podlaskiej, zaś udział wezmą: Robert Ciborowski, prorektor ds. ekonomicznych Uniwersytetu w Białymstoku, Maciej Szumski, prezes Plum, Emilia Andrzejewska, założycielka Baristacji, Adam Ławicki, CEO White Hill oraz Adam Zdanowicz, designer, założyciel MAD Bicycles.

Partnerem inicjatywy jest Uniwersytet w Białymstoku. Partnerami i współorganizatorami są także Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Resursa Podlaska i Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Białegostoku oraz Podlaski Kurator Oświaty.

Szczegółowe informacje na stronie Kongresu: http://www.wschodnikongres.eu/pl/wiadomosci/liderzy-przyszlosci-mlodziez-na- wschodnim-kongresie-gospodarczym,257944.html

23 września 2015