List Minister Barbary Kudryckiej z okazji inauguracji roku akademickiego 2012/2013

Z okazji zbliżającej się inauguracji nowego roku akademickiego na UwB przekazujemy list prof. Barbary Kudryckiej, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, skierowany do przedstawicieli środowiska akademickiego.

Nowe przepisy wewnętrzne

Rektor Uniwersytetu w Białymstoku wydał nowe przepisy wewnętrzne.

Przedsiębiorczy pracownik naukowy – rekrutacja na bezpłatne szkolenia

Firma szkoleniowo-doradcza EPRD Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. prowadzi rekrutację do ogólnopolskiego bezpłatnego projektu Przedsiębiorczy pracownik naukowy współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nagrody za najlepsze projekty studentów i doktorantów – StRuNa 2012

Zapraszamy studentów i doktorantów do udziału w drugiej edycji ogólnopolskiego Konkursu StRuNa, którego celem jest wybranie najlepszych projektów naukowych oraz nagrodzenie osób i instytucji, które przyczyniły się do ich realizacji. Patronat nad konkursem objęła profesor Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Rekrutacja uzupełniająca na studia niestacjonarne

Trwa rekrutacja uzupełniająca na studiach niestacjonarnych.

Rekrutacja uzupełniająca na studia doktoranckie

Wydział Prawa UwB ogłasza rekrutację uzupełniającą na studia doktoranckie. Termin rekrutacji: 12-21.09.2012 r.

Studia niestacjonarne na Wydziale Prawa

Wydział Prawa przedłuża termin rekrutacji na studiach niestacjonarnych do 5 października 2012.

Zajęcia wyrównawcze z fizyki, biologii i matematyki - nabór realizatorów

W związku z realizacją projektu POKL: Kadry dla Zielonej Gospodarki zapraszamy do składania ofert.

Kursy językowe dla studentów i pracowników UwB

GLOTTA - Uniwersyteckie Centrum Nauki Języków Obcych zaprasza studentów i pracowników UwB na kursy językowe.

„Marie Curie” w 7. Programie Ramowym UE

Do 22 listopada trwa ostatni konkurs w czteroletnim projekcie „Marie Curie Initial Training Networks” Zapewnia on środki finansowe na mobilność, szkolenie i wynagrodzenie młodych naukowców na świecie. Budżet konkursu to ponad 470 mln euro.