Białoruska lista katyńska - szansa na odnalezienie?

Dyrekcja Instytutu Historii i Nauk Politycznych Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza na wykład - Białoruska lista katyńska - szansa na odnalezienie?. Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia 2012 r. o godz. 10.00 na Wydziale Historyczno–Socjologicznym UwB w sali 46 (parter).

Chrystologiczne podstawy ikony. Ikonografia Chrystusa

Najbliższe spotkanie Forum Myśli Teologicznej odbędzie się w dniu 27.4.2012 (piątek) o godzinie 17:30 w budynkach Akademii Supraskiej, Supraśl, ul Klasztorna 1 (wejście od ogrodu).

Spotkanie autorskie z Zofią Olek-Redlarską

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich Biblioteka Wydziału Pedagogiki i Psychologii zaprasza na spotkanie autorskie z Zofią Olek-Redlarską które odbędzie się 23 kwietnia 2012 roku o godz. 16.30 w Czytelni Biblioteki Wydziału Pedagogiki i Psychologii ul. Świerkowa 20 (I piętro).

Strategia marketingowa Biblioteki Uniwersyteckiej im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku

Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14A w Białymstoku zaprasza na spotkanie w ramach Podlaskiego Forum Bibliotekarzy, które odbędzie się 19 kwietnia 2012 roku o godz. 13.00.

Otwarty wykład ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina na Wydziale Prawa UwB

Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z Jarosławem Gowinem - ministrem sprawiedliwości. Minister przyjeżdża do Białegostoku na zaproszenie studentów i pracowników Wydziału.

Wydział Prawa UwB wspiera mniejszość tatarską

Grupa doktorantów i studentów współpracujących z Kołem Prawa Zarządzania Funduszami Europejskimi otrzymała grant z unijnego programu Youth in Action (Młodzież w Działaniu) na realizację autorskiego projektu „Nasi Tatarzy”.

Wspomnienie Ofiar katastrofy smoleńskiej związanych z Ziemią Podlaską

Biblioteka Uniwersytecka im. J. Giedroycia w Białymstoku zaprasza na Wspomnienie Ofiar katastrofy smoleńskiej związanych z Ziemią Podlaską: Justyny Moniuszko, abpa gen. Mirona Chodakowskiego, prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego i marszałka Krzysztofa Putry.

Dr Piotr Fiedorczyk w Komitecie Redakcyjnym "Journal on European History of Law"

Dr Piotr Fiedorczyk z Katedry Nauk Historyczno-Prawnych Wydziału Prawa UwB został członkiem komitetu redakcyjnego "Journal on European History of Law". Czasopismo to jest wydawane przez The European Society for History of Law.

Czwartki białoruskie - konwersatorium interdyscyplinarne

Katedra Kultury Białoruskiej Wydziału Filologicznego zaprasza 19 kwietnia na czwartek białoruski - konwersatorium interdyscyplinarne.

Stypendia doktoranckie Podlaskiego Funduszu Stypendialnego – przyznane!

12 kwietnia 2012 r. o godzinie 15.00 na Uniwersytecie w Białymstoku przy ul. M. Skłodowskiej - Curie 14 odbyło się uroczyste przyznanie stypendiów doktoranckich Podlaskiego Funduszu Stypendialnego (Stypendia PFS).