LAS – Fotografie Lasów Państwowych

Lasy Państwowe, Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku oraz autor Roman Rogoziński mają zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy LAS – Fotografie Lasów Państwowych. Otwarcie wystawy odbędzie się 17 kwietnia 2012 roku o godz. 14.00 w holu wystawowym Biblioteki Uniwersyteckiej.

Zebranie wyborcze Kolegium Elektorów Uniwersytetu w Białymstoku

Dnia 11 kwietnia br. w auli Wydziału Ekonomii i Zarządzania odbyło się zebranie wyborcze Kolegium Elektorów Uniwersytetu w Białymstoku. Miało ono na celu, w drodze wyborów indykacyjnych, wyłonienie kandydatów na Rektora Uniwersytetu w Białymstoku.

Finał konkursu "Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości"

Regionalny finał konkursu "Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości" odbędzie się 10 kwietnia (wtorek) w sali 215 Wydziału Prawa UwB. Konkurs ma już kilkuletnią tradycję. Jego najważniejsze cele to zainteresowanie młodzieży szkolnej przedsiębiorczością, a także pobudzanie młodych ludzi do aktywnego działania i kreatywności.

Nowy kierunek - biologia z geografią

Decyzją Senatu Uniwersytetu w Białymstoku z dnia 22 marca 2012 roku powołany został nowy kierunek studiów stacjonarnych pierwszego stopnia: biologia z geografią. Kształcenie na tym kierunku rozpocznie się 1 października 2012 r. w Instytucie Biologii.

WATCH DOCS "Prawa człowieka w filmie"

Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Społeczny Instytut Filmowy oraz Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku zapraszają na 10 Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS "Prawa człowieka w filmie". Projekcje potrwają przez 3 dni - od 16 do 18 kwietnia, w auli Wydziału Prawa UwB.

Zebranie wyborcze Kolegium Elektorów Uniwersytetu w Białymstoku

Uczelniana Komisja Wyborcza Uniwersytetu w Białymstoku uprzejmie informuje, że w dniu 11 kwietnia 2012 r. (środa) o godzinie 12.00 w auli Wydziału Ekonomii i Zarządzania przy ul. Warszawskiej 63 odbędzie się zebranie wyborcze Kolegium Elektorów Uniwersytetu w Białymstoku w celu wyłonienia kandydatów na Rektora Uniwersytetu w Białymstoku (wybory indykacyjne).

Dzień Rektorski

W związku ze świętami prawosławnymi 16 kwietnia 2012 roku (poniedziałek) jest Dniem Rektorskim. Dotyczy studentów, doktorantów i pracowników naukowych.

7 konkurs na najlepszy pomiar

Wydział Fizyki i PTF O/Białystok ogłasza 7 konkurs na najlepszy pomiar dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 11 kwietnia 2012 r. o godzinie 12.00.

Bezpłatne warsztaty dotyczące praw pacjenta

Co zrobić, gdy lekarz odmawia wystawienia skierowania na badania? Czy szpital ma prawo odmowy przyjęcia pacjenta na oddział? W jakiej sytuacji podmiot leczniczy musi umożliwić choremu kontakt z duchownym jego wyznania? Odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań można będzie usłyszeć na bezpłatnych warsztatach, jakie 2 kwietnia 2012 r. o godz. 9.00 rozpoczną się w auli Wydziału Prawa UwB.

XVI Wiosna Francuska

W dniach od 20 do 30 marca Studenckie Koło Interkulturowe zaprasza na imprezy XVI WIOSNY FRANCUSKIEJ w Białymstoku.