Aktualności Konferencje RSS
40 lat nauczania prawa w Białymstoku - Jubileuszowe spotkanie absolwentów

Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Prawa zapraszają wszystkich, którzy mają dyplom ukończenia studiów Uniwersytetu w Białymstoku bądź Filii Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach: prawo, administracja lub europeistyka na spotkanie, a także bal absolwentów, które odbędą się 25 maja 2012 roku.

więcej
MNiSW podziela interpretację Parlamentu Studentów RP

Student pierwszego roku studiów stacjonarnych w uczelni publicznej, rozpoczętych w roku akademickim 2011/2012, może podjąć od roku akademickiego 2012/2013 studia stacjonarne w uczelni publicznej na więcej niż jednym kierunku i nie wnosić za te studia opłat do końca okresu studiów przewidzianego w programie kształcenia, o ile decyzja w sprawie przyjęcia na te studia została podjęta do końca roku akademickiego 2011/2012.

więcej
Nabor wniosków w programach TEAM, HOMING PLUS i POMOST

Do 15 marca br. będzie można składać wnioski w programach TEAM, HOMING PLUS i POMOST.

więcej
Akademia Młodego Ekonomisty zaprasza gimnazjalistów na studia!

Rusza rekrutacja na kolejną edycję zajęć Akademii Młodego Ekonomisty w Białymstoku. Nabór na zajęcia AME rusza również w Warszawie, Katowicach i Poznaniu. Zapisy elektroniczne prowadzone będą w dniach 7-19 lutego br. Program kierowany jest do młodzieży gimnazjalnej zainteresowanej ekonomią i biznesem. Uczestnictwo w zajęciach jest nieodpłatne.

więcej
Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy zaprasza na studia - rusza rekrutacja na kolejną edycję zajęć EUD w Białymstoku!

W dniach 6-19 lutego br. odbywać się będą zapisy na zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku. Nabór na zajęcia EUD rusza również w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Kielcach. Zajęcia są nieodpłatne i kierowane do uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych. Inicjatywie patronuje Narodowy Bank Polski.

więcej
Bezpłatne warsztaty z Wejścia na Rynek Pracy dla studentów UwB

Rozpoczęła się czwarta już rekrutacja na zajęcia fakultatywne z zakresu poruszania się po krajowym i europejskim rynku pracy - „Wejście na rynek pracy”, w których udział mogą wziąć wszyscy studenci UwB.

więcej
Pracownicy UwB powołani do PKA

9 stycznia 2012 r. minister nauki i szkolnictwa wyższego prof. Barbara Kudrycka wręczyła powołania członkom Polskiej Komisji Akredytacyjnej na kadencję od dnia 1 stycznia 2012 r. do 31 grudnia 2015 r.

więcej
  55 Zjazd PTChem i SITPChem w Białymstoku

55 Zjazd Polskiego Towarzystwa Chemicznego i Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego odbędzie się w dniach 16-20 września br. w Białymstoku. Organizatorem zjazdu jest Białostocki Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego i Instytut Chemii naszego uniwersytetu przy współudziale Politechniki Białostockiej i Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

więcej
Dr hab. Renata Przygodzka, prof. UwB desygnowana na stanowisko wiceprezydenta Białegostoku

25 stycznia Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski zaakceptował kandydaturę Renaty Przygodzkiej rekomendowaną przez zarząd powiatu Platformy Obywatelskiej.

więcej
Rekin biznesu - bezpłatne szkolenie z zakładania działalności gospodarczej

Udział w szkoleniu to doskonała okazja do zdobycia wiedzy z zakresu zakładania własnej działalności gospodarczej oraz podstaw w jej dalszym prowadzeniu, ze szczególnym uwzględnieniem działalności typu spin-off/out.

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku