Dr hab. Mirosława Melezini powołana do Korpusu Ekspertów Narodowego Centrum Nauki

Dr hab. Mirosława Melezini, prof. UwB, została w dniu 5.01.2012 r. powołana przez Przewodniczącego Rady Narodowego Centrum Nauki do Korpusu Ekspertów NCN.

Zimowa akcja warsztatowa - czyli Biuro Karier UwB proponuje

Już 2 lutego rusza kolejna edycja „Zimowej akcji warsztatowej”. Poprzednie edycje pokazały jak wielkie jest zainteresowanie warsztatami i jak bardzo są one potrzebne studentom i absolwentom.

Rozpoczęto nabór wniosków na stypendia doktoranckie

Stypendia doktoranckie stanowią element realizacji projektu pn. „Podlaski Fundusz Stypendialny”, w ramach działania 8.2 – Transfer wiedzy, Poddziałania 8.2.1. – Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw, Priorytet VIII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa.

Poszukiwanie następców Marii Skłodowskiej-Curie

W niedzielę 22 stycznia na Wydziale Biologiczno-Chemicznym Uniwersytetu w Białymstoku rozpoczął się, po raz drugi, bezpłatny kurs przygotowawczy do matury z biologii i chemii.

Miłość - wystawa w Bibliotece UwB

Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia ma zaszczyt zaprosić na wystawę pt. "Miłość" opartą na tekstach Janusza Korczaka.

Portal Studia-Praca

Pomost między pracodawcą a studentem i absolwentem Portal Studia-Praca.

Choinka noworoczna

Święty Mikołaj zaprasza dzieci pracowników Uniwersytetu w Białymstoku na imprezę choinkową.

Seminarium bolońskie na Uniwersytecie w Białymstoku

18 stycznia 2012 roku na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku odbyło się seminarium bolońskie "Zadania uczelni wynikające z aktualnych uregulowań prawnych dotyczących Krajowych Ram Kwalifikacji dla szkolnictwa wyższego”.

„Tragedia Lwa Tołstoja”

Akademia Supraska zaprasza na spotkanie tematyczne w ramach forum myśli teologicznej. Kolejny wykład zostanie wygłoszony 20 stycznia 2012 roku o godzinie 17.00 w Supraślu (ul. Klasztorna 1, wejście przez ogród od strony katakumb).

"Anioł Stróż" – debiut literacki studenta UwB

19 stycznia o godz. 19.00 w Domu Studenta nr 1 przy ulicy Żeromskiego 1, odbędzie się wieczór autorski Pawła Prusko.