Maraton pisania listów

Ambasadorzy Rzecznika Praw Obywatelskich wraz z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa ELSA Białystok serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Maratonie Pisania Listów. Maraton odbędzie się w dniach 9-10 grudnia w godzinach 9.00 – 19.00, na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Co by było gdyby… Odkryj swój talent – warsztat

Stowarzyszenie Kuźnia Talentów serdecznie zaprasza na warsztat "Co by było gdyby… Odkryj swój talent" prowadzony przez Sylwestra Pilipczuka, który odbędzie się 7 grudnia (środa), o godz. 17.00, w sali 302, na Wydziale Ekonomii i Zarządzania.

Zbiórka rzeczy Dzieciom z Białostockiego Hospicjum

Po raz kolejny Studenckie Koło Menedżerów , Stowarzyszenie Kuźnia Talentów oraz Fundacja Pomóż Im ma przyjemność zorganizować na Uniwersytecie w Białymstoku zbiórkę rzeczy Dzieciom z Białostockiego Hospicjum. Słodycze, maskotki i zabawki /nowe/ można przynosić w dniach 6-11 grudnia na Wydział Ekonomii i Zarządzania.

Emisja głosu - dla pracowników naukowo-dydaktycznych

W ramach projektu „Dydaktyka i praktyka kluczem do przyszłości” na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku w grudniu 2011 r. odbędzie się szkolenie „Emisja głosu” dla pracowników naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu w Białymstoku.

Życie kulturalne podczas II wojny

1 grudnia w Bibliotece Uniwersyteckiej odbyło się spotkanie na temat życia kulturalnego w Polskich Siłach Zbrojnych na Zachodzie w czasie II wojny światowej.

Uroczyste promocje habilitacyjne i doktorskie

30 listopada w auli Wydziału Ekonomii i Zarządzania odbyła się uroczystość wręczenia promocji habilitacyjnych i doktorskich.

Badanie dotyczące edukacji i kariery zawodowej – do wygrania atrakcyjne nagrody!

Uniwersytet w Białymstoku jest jedną z ponad 1000 szkół wyższych biorących udział w badaniu trendence Graduate Barometer Europe, największym europejskim badaniu dotyczącym edukacji i kariery.

6 konkurs na najlepszy pomiar

Wydział Fizyki i PTF O/Białystok ogłasza 6 konkurs na najlepszy pomiar dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięzcy zdobędą uznanie oraz otrzymają nagrody w postaci banknotów o nominale 100 PLN za pierwsze i 50 PLN za drugie miejsce.

Otwarcie Gabinetu Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego

23 listopada w Bibliotece Uniwersyteckiej im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku odbyła się uroczystość otwarcia Gabinetu Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego.

Forum Myśli Teologicznej

Akademia Supraska zaprasza na inaugurację spotkań tematycznych w ramach Forum Myśli Teologicznej. Pierwszy wykład zostanie wygłoszony w dniu 25 listopada o godzinie 17:30 w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku.