Eukacja finansowa - warsztaty

Studenckie Koło Menedżerów zorganizuje 4 warsztaty związane z edukacją finansową. Warsztaty będą odbywały się przez cztery tygodnie w każdy wtorek.

Szukamy nowego Miłosza

Zakład Badań Interdyscyplinarnych i Porównawczych ,,Wschód-Zachód" Instytutu Filologii Polskiej UwB zaprasza na warsztaty interdyscyplinarne.

Profesorowie UwB otrzymali odznaczenia państwowe

Prof. dr hab. Stanisław Prutis, prof. dr hab. Andrzej Sadowski oraz prof. dr hab. Leszek Kupiec otrzymali odznaczenia państwowe z rąk przezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Dr hab. Dariusz Kijowski, prof. UwB został ponownie wybrany na członka Trybunału Stanu

17 listopada dr hab. Dariusz Kijowski, prof. UwB prorektor ds. organizacji i rozwoju UwB został ponownie wybrany na członka Trybunału Stanu.

Dzień dawcy szpiku dla Grzegorza i innych

Zachęcamy wszystkich studentów i pracowników UwB do akcji pomocy chorym. Rejestracja potencjalnych dawców odbędzie się 24 listopada w godzinach 11.00 - 17.00 na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej.

Zaproszenia na forum e-biznesu

Mamy do rozdania zaproszenia ma I Podlaskie Forum e-Biznesu organizowane przez Kurier Poranny i Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej w dniach 25-26 listopada 2011 r.

Studencka noc filmowa

Morderstwo, prawnik i święty Graal... co łączy te trzy hasła? Odpowiedź brzmi: Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Białystok, które postanowiło obudzić białostoczan z jesienno-zimowego otępienia.

Premiera książki pt. "Pyszne ciało"

Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku, Centrum im. Ludwika Zamenhofa, Wydawnictwo Forma oraz autorka Agnieszka Masłowiecka zapraszają 25 listopada na premierę książki pt. "Pyszne ciało".

Dr hab. Dariusz Kijowski, prof. UwB wybrany na Prezesa Stowarzyszenia Edukacji Administracji Publicznej

Dr hab. Dariusz Kijowski, prof. UwB,  został wybrany na Prezesa Stowarzyszenia Edukacji Administracji Publicznej. Walne Zebranie Członków SEAP, na którym wybrane zostały nowe władze organizacji, odbyło się podczas XII Dorocznej Konferencji Naukowej SEAP.

Audiobook "TO Miłosz - 10 wierszy, 10 głosów"

Na audiobooku 10 wierszy Czesława Miłosza czytają profesorowie białostockich uczelni, m.in.: dr hab. Małgorzata Kowalska, prof. UwB; dr hab. Joanna Sieńczyło-Chlabicz, prof. UwB, dr hab. Adam Dobroński, prof.UwB, prof. dr hab. Leonard Etel oraz dr hab. Kazimierz Kondrat, prof. UwB.