Głosuj bez meldunku

9 października oddaj głos w wyborach do Sejmu i Senatu. Masz szansę wspólnie ze wszystkimi obywatelami zdecydować, kto będzie sprawował rządy w Polsce. Akcja "Głosuj Bez Meldunku" jest stworzona dla tych, którzy chcą głosować poza miejscem zameldowania.

Kwalifikacje do Chóru Akademickiego UwB

Kwalifikacje do Chóru Akademickiego UwB,  powszechnie znanego i cenionego od 35 lat zespołu  reprezentacyjnego naszej uczelni, dla najbardziej uzdolnionych muzycznie studentów pierwszego roku.

Stypendia dla doktorantów oraz osób ubiegających się o nadanie stopnia doktora

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało informacje dotyczące stypendiów dla doktorantów oraz osób ubiegających się o nadanie stopnie doktora (stan prawny na 1 października 2011 r.)

II Zjazd Absolwentów Filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku

9 września w Auli Wydziału Prawa odbył się II Zjazd Absolwentów Filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku.

Zrealizuj swoje marzenia o własnej firmie!

Jesteś kreatywną i przedsiębiorczą osobą, ale brakuje Ci odwagi lub pieniędzy na rozpoczęcie biznesu? Weź udział w VIII edycji Konkursu Na Biznesplany.

"Kultura wielu głosów" ph. "Głos ulicy"

Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza do udziału w pierwszej odsłonie projektu "Kultura wielu głosów" ph. "Głos ulicy". Spotkanie 6 września na objeździe rowerowym i dyskusji.

Akademia Młodego Ekonomisty - już w czterech miastach!

9 września o godz. 15.00 rozpoczną się zapisy na kolejny semestr zajęć Akademii Młodego Ekonomisty w Warszawie i Katowicach. Nabór na zajęcia AME rusza również w Białymstoku i Poznaniu. Inicjatywie patronuje Bank BPH.

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy zaprasza na studia!

8 września o godz. 15.00 ruszają zapisy na kolejny semestr zajęć Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w Białymstoku. Nabór na zajęcia EUD rusza również w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Kielcach. Inicjatywie patronuje Narodowy Bank Polski.

"Moje Podlasie"

Wystawa malarskia Jana Sidoruka pt. "Moje Podlasie". Otwarcie odbędzie się 6 września 2011 roku o godz. 15.00 w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14A (hol wystawowy, parter).

Student Wydziału Prawa UwB wśród laureatów Otwartych Akademickich Mistrzostw Polski Inwestorów

Student Wydziału Prawa UwB Michał Kotarski znalazł się wśród laureatów pierwszej edycji Otwartych Akademickich Mistrzostw Polski Inwestorów. Zajął 7 miejsce wśród 2810 uczestników Mistrzostw. Organizatorem OAMPI 2010/2011 była Fundacja "Fundusz Pomocy Studentom". Honorowy patronat nad imprezą objął minister skarbu Aleksander Grad.