Aktualności Konferencje RSS
Otwarcie wystawy malarskiej Braci Kabaców

Biblioteka Uniwersytecka wraz z Towarzystwem Przyjaciół Hajnówki zapraszają na wystawę malarstwa Wiktora Kabaca ,,Puszcza Białowieska - ikona przyrody" oraz Jana Kabaca ,,Architektura sakralna". Otwarcie wystawy 19 kwietnia, godz. 17.00.

więcej
Uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa UwB prof. dr. hab. Brunonowi Hołystowi

8 kwietnia (piątek) o godz. 12.00 w auli Wydziału Prawa odbyła się uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa Uniwersytetu w Białymstoku prof. dr. hab. Brunonowi Hołystowi.

więcej
Wykład Alexandry Marzec „The impact of the European Convention on Human Rights on English media law”

Wydział Prawa UwB zaprasza na wykład Alexandry Marzec - adwokata z kancelarii adwokackiej 5RB Media and Entertainment law w Londynie nt. „The impact of the European Convention on Human Rights on English media law”.

więcej
Wykład prof. dr. hab. Brunona Hołysta nt. „Kryminologia porównawcza"

Serdecznie zapraszamy na wykład prof. dr. hab. Brunona Hołysta nt. „Kryminologia porównawcza". Spotkanie odbędzie się w czwartek, 7 kwietnia o godz. 16.30 w sali 216 Wydziału Prawa UwB.

więcej
NSP 2011

Od 1 kwietnia GUS przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2011. Zachęcamy do samodzielnego spisywania się na stronie internetowej www.spis.gov.pl. Dostępny jest tam także formularz demonstracyjny.

więcej
Student, a narkotyki

Dr hab. Elzbieta Awramiuk, prof. UwB, prorektor do spraw dydaktycznych i studenckich zachęca studentów do udziału w badaniu na temat dopalaczy, które prowadzi Państwowa Inspekcja Sanitarna.

więcej
  Finał I Podlaskich Akademickich Mistrzostw w Ortografii

4 kwietnia na Wydziale Filologicznym odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom I Podlaskich Akademickich Mistrzostw w Ortografii. Organizatorem imprezy był Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu w Białymstoku.

więcej
Spotkanie z Grzegorzem Napieralskim

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Prawa UwB zaprasza na spotkanie z Grzegorzem Napieralskim, który 5 kwietnia, we wtorek, o godz. 13.15, w sali 216 Wydziału Prawa wygłosi wykład pt. "Polska w Europie". Spotkanie ma charakter otwarty.

więcej
TMI, Czarnobyl, Fukushima - niebiezpieczna energetyka?

Wydział Fizyki UwB zaprasza na konwersatorium dotyczące energetyki jądrowej. Referat wygłosi prof. dr hab. Ludwik Dobrzyński. 5 kwietnia 2011 r. (wtorek), o godz. 12.15, w sali 203.

więcej
Regionalny finał konkursu "Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości"

Znamy już laureatów regionalnego finału konkursu "Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości", który odbył się na Wydziale Prawa UwB. Aleksandra Szulc, Aneta Zambrzycka i Artur Kononiuk - z V LO w Białymstoku, to właśnie ten uczniowski zespół jeszcze w kwietniu pojedzie na finał ogólnopolski konkursu.

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku