Biomimetyka i nanotechnologie

Polskie Towarzystwo Fizyczne wraz z Wydziałem Fizyki UwB zaprasza na wykład prof. zw. dr. hab. inż. Jana R. Dąbrowskiego z Zakładu Inżynierii Materiałowej i Biomedycznej Politechniki Białostockiej. Wykład odbędzie się w sobotę 26 marca 2011 roku o godz. 11.00 w sali 203 przy ulicy Lipowej 41.

Spotkanie z poetką Elżbietą Kozłowską-Świątkowską

21 marca o godz. 13.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej im. Jerzego Giedroycia, w ramach obchodów Światowego Dnia Poezji, odbędzie się spotkanie z poetką Elżbietą Kozłowską-Świątkowską.

Film promocyjny UwB na Facebook

Uniwersytet w Białymstoku dołączył do społeczności portalu Facebook. Można na nim zobaczyć m.in. nowy film promocyjny UwB. Zapraszamy do grona znajomych.

,,Prawa kobiet w ujęciu globalnym i regionalnym"

Wydział Prawa UwB serdecznie zaprasza na wykład prof. Isabel Marcus z University at Buffalo Law School w Nowym Jorku. Wykład (w języku angielskim) odbędzie się 22 marca (wtorek), o godz. 11.45 w sali 216 (I piętro) na Wydziale Prawa UwB przy ul. Mickiewicza 1 w Białymstoku. Wstęp wolny.

Muzeum na nowej ścieżce

Dzięki funduszom unijnym Uniwersyteckie Muzeum Przyrodnicze im. Prof. Andrzeja Myrchy, działające przy Instytucie Biologii, wzbogaci się o nowe eksponaty.

VIII Festiwal Przedsiębiorczości BOSS 2011

Podlaskie Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza wszystkich studentów na długo oczekiwany Festiwal Przedsiębiorczości BOSS 2011, który odbędzie się w dniach 21-25 marca w Białymstoku.

Drugie Mistrzostwa Akademika w Tenisie Stołowym

Zapraszamy do udziału w Drugich Mistrzostwach Akademika w Tenisie Stołowym. Zapisy można dokonywać do 21.03.11 (do godz. 17.00) w pokoju nr 104 DS1 lub pod numerem telefonu: 509-402-124.

Polsko-izraelska wymiana studentów

Projekt skierowany jest do studentów wszystkich uczelni w Polsce, a tegoroczna edycja jest już szóstą edycją projektu.

Szkolenie „Komercjalizacja wyników prac B+R”

W ramach projektu „Dydaktyka i praktyka kluczem do przyszłości”, na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku, odbywać się będzie szkolenie „Komercjalizacja wyników prac B+R” dla pracowników naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu w Białymstoku.

Rola CBA w zwalczaniu przestępczości

Rada Samorządu Studentów Wydziału Prawa UwB zaprasza na wykład Pawła Wojtunika, Szefa CBA. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12.00, w poniedziałek 14 marca 2011 r., w auli Wydziału Prawa.