Aktualności Konferencje RSS
  Spotkanie opłatkowe

22 grudnia w Bibliotece Uniwersyteckiej przy tradycyjnej choince, pracownicy UwB złożyli sobie świąteczne życzenia, podczas spotkania opłatkowego społeczności akademickiej „Wigilia to jest…”

więcej
Promocja książki „Historia województwa podlaskiego” pod redakcją Adama Dobrońskiego

14 grudnia w Bibliotece Uniwersyteckiej odbyła się promocja książki pod redakcją Adama Dobrońskiego „Historia województwa podlaskiego”.

więcej
Podsumowanie akcji ,,Niech płynie radość"

Ponad pół tysiąca zabawek i książek udało się zebrać podczas akcji „NIECH PŁYNIE RADOŚĆ”, zorganizowanej przez studentów Wydziału Prawa UwB oraz Caritas Archidiecezji Białostockiej.

więcej
InterSTUDENT 2010

Konkurs InterSTUDENT adresowany jest do studentów zagranicznych studiujących w polskich uczelniach na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim. W konkursie mogą wziąć udział studenci obcokrajowcy lub posiadający podwójne obywatelstwo.

więcej
VII Dni Tischnerowskie w Białymstoku

W ramach Dni Tischnerowskich będzie można wysłuchać wykładu  prof. dr hab. Wioletty M. Kowalskiej na temat: „Logika, etyka i... dramat?! W poszukiwaniu człowieka XXI-go wieku, silnego rozumem dobrym i pięknym”. Odbędzie się on 15 grudnia, o godz. 13.00, w auli Wydziału Historyczno-Socjologicznego UwB.

więcej
,,Obrazowanie 3D"

Wydział Fizyki zaprasza 18 grudnia o godz. 11.00, na wykład popularnonaukowy, który wygłosi: dr hab. Andrzej Stupakiewicz z Wydziału Fizyki UwB.

więcej
  Kot(d) dla tolerancji

Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku Universitas Bialostocensis i Centrum im. Ludwika Zamenhofa zapraszają na premierę książki: ,,Kot(d) dla tolerancji", która odbędzie się 17 grudnia o godz. 18.00 w Centrum im. Ludwika Zamenhofa.

więcej
Promocja książki „Historia województwa podlaskiego” pod redakcją Adama Dobrońskiego

14 grudnia o godz. 13.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej im. Jerzego Giedroycia w  Białymstoku (sala audytoryjna, VI piętro) odbędzie się promocja książki „Historia województwa podlaskiego” pod redakcją Adama Dobrońskiego.

więcej
  Studentka Uniwersytetu w Białymstoku Miss Polonia 2010

11 grudnia Rozalia Mancewicz, studentka anglistyki na UwB, zdobyła koronę Miss Polonia 2010. Będzie ona nosić tytuł najpiękniejszej Polki 2010 r. oraz reprezentować nasz kraj w konkursie Miss Universe.

więcej
,,Zwalniamy więzy"

Wydział Fizyki ogłasza III konkurs na najlepszy pomiar dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięzca zdobędzie uznanie oraz otrzyma nagrodę w postaci banknotu o nominale 100 PLN.

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku