Opłatek środowiska akademickiego

Duszpasterstwo Akademickie zaprasza Pracowników i Studentów białostockich uczelni wyższych na Spotkanie Opłatkowe środowiska akademickiego, które odbędzie się dnia 16 grudnia 2010 r. (czwartek) o godz. 19.00 w Auli Wielkiej Pałacu Branickich.

UwB gościem Studia Weekend

10 grudnia – kolejne Studio Weekend w TVP Białystok z udziałem pracowników Uniwersytetu w Białymstoku.

MENTOR w Augustowie

Jak zabrać się za założenie własnej firmy i kto może w tym pomóc? Skąd wziąć pieniądze na pierwszy biznes? Jak nim zarządzać i jak kreować swój wizerunek? Tego w najbliższy weekend pod okiem trenerów i nauczycieli akademickich będzie się uczyło w Augustowie kilkudziesięciu studentów Wydziału Prawa UwB.

O podstawach polityki zagranicznej Republiki Białoruś

Katedra Kultury Białoruskiej Wydziału Filologicznego UwB, zaprasza 9 grudnia na konwersatorium interdyscyplinarne z cyklu ,,Czwartki Białoruskie".

Wykłady prof. Petera Litchki

Kolegium Dziekańskie Wydziału Pedagogiki i Psychologii zaprasza w dniach 8 - 9 grudnia na wykłady profesora Petera Litchki z Loyola University Maryland, USA.

Program Ramowy: Dzień informacyjny. Kariera naukowa w 7 Programie Ramowym. Elementy dobrego wniosku

Uniwersytet w Białymstoku oraz Punkt Kontaktowy 7 Programu Ramowego na Politechnice Białostockiej zapraszają na szkolenie, które odbędzie się dnia 10 grudnia 2010 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, w sali 313, przy ul. Mickiewicza 1.

Ogólnopolski konkurs wiedzy z rachunkowości

Progress Accounting Competition to ogólnopolski konkurs wiedzy z rachunkowości skierowany do studentów uczelni wyższych z całej Polski. PAC jest autorskim projektem Studenckiego Koła Naukowego Progress, działającego przy Uniwersytecie Łódzkim.

,,Współcześni Prometeusze - wolontariat XXI wieku"

Koło naukowe młodych wolontariuszy zaprasza 7 grudnia 2010 r. na sesję naukową ,,Współcześni Prometeusze - wolontariat XXI wieku".

Studia podyplomowe w Kolegium Europejskim

Kolegium Europejskie zaprasza absolwentów wyższych uczelni, posiadających tytuł magistra do podjęcia studiów podyplomowych w Brugii (Belgia) i Natolinie (Warszawa).

Niech płynie radość

Studenci Wydziału Prawa UwB kolejny raz postanowili pomóc powodzianom. Tym razem organizują akcję „NIECH PŁYNIE RADOŚĆ”. Przez tydzień, od 6 do 12 grudnia, potrwa zbiórka książek i zabawek na świąteczne prezenty dla dzieci powodzian z Sandomierza.