Zapraszamy do udziału w konkursach o Nagrody Ministra Infrastruktury dla najlepszej pracy habilitacyjnej, doktorskiej, magisterskiej i inżynierskiej z dziedziny „transport” oraz za najlepszą książkę o tematyce transportowej w roku akademickim 2009/2010.

Uprawnienia do habilitacji w dyscyplinie historia

Wydział Historyczno-Socjologiczny 31 maja 2010 r. otrzymał uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego nauk humanistycznych w dyscyplinie historia.

Koncert Chóru Uniwersytetu w Białymstoku

W ramach cyklu "Muzyka w Starym Kościele", który odbywa się w Starym Kościele Farnym w Białymstoku 20 czerwca o godz. 20.30 wystapi Chór UwB

Zajęcia pracodawców ze studentami

15 czerwca odbyło się podsumowanie zajęć, jakie prowadził ze studentami  UwB dr Wojciech Tarasiuk, dyrektor banku PKO BP w Białymstoku, w ramach projektu "Nowoczesne i efektywne kształcenie we współpracy z przedsiębiorcami".

Spotkanie z Joanną Rajkowską

Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza 15 czerwca - w ramach cyklu spotkań "Miasto jest dla ludzi. Rozmowy o architekturze, sztuce i przestrzeni publicznej" – do Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego na spotkanie z artystką Joanną Rajkowską.

Jak poruszać się po rynku pracy?

Wydział Ekonomii i Zarządzania zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zajęciach fakultatywnych z zakresu poruszania się po krajowym i europejskim rynku pracy - „Wejście na rynek pracy”, realizowanych w ramach projektu „Nauka i Praca dla rozwoju człowieka, uczelni i regionu”. Rekrutacja rusza 14 czerwca.

Pomóż powodzianom – apel KRUP

Prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, przewodniczący Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich - w imieniu wszystkich polskich uniwersytetów - wystosował apel w sprawie pomocy poszkodowanym przez powódź.

Weź udział w wyborach - apel KRUP

Prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, przewodniczący Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich - w imieniu wszystkich polskich uniwersytetów - wystosował apel w sprawie udziału w wyborach prezydenckich.

Piknik Balonowy - Świat z Pokładu Balonu

Akademicki Klub Turystyczno-Krajoznawczy zaprasza na Piknik Balonowy - "Świat z Pokładu Balonu". W piątek, 11 czerwca o godz. 17.00 w sali 215 Wydziału Prawa UwB odbędzie się spotkanie z członkami Klubu Balonowego Białystok.

7 Program Ramowy – rozwój kariery naukowej oraz wsparcie nauk humanistycznych” (zmiana godziny rozpoczęcia) - godz.10

Punkt Kontaktowy 7 Programu Ramowego na Politechnice Białostockiej oraz Uniwersytet w Białymstoku zapraszają na szkolenie, które odbędzie się dnia 9 czerwca 2010 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, w sali 313, przy ul. Mickiewicza 1, o godz. 10.