Dni Marketingu

Studenckie Koło Menedżerów działający przy Wydziale Ekonomii i Zarządzania zaprasza na Dni Marketingu które odbędą się 20.04-24.04.2015r. na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB oraz w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.

Studenci pomogli uczniom. Finał Akademii Maturzysty i Akademii Gimnazjalisty na UwB

Od antyku po literaturę współczesną, a oprócz tego historia i wiedza o społeczeństwie oraz język angielski. Taką solidną porcję materiału z kilku przedmiotów omówili z uczniami szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych studenci oraz doktoranci Uniwersytetu w Białymstoku w ramach Akademii Maturzysty i Akademii Gimnazjalisty. 17 kwietnia autorzy i uczestnicy zajęć podsumują projekty.

Wydział Filologiczny zaprasza na Dzień Otwarty
16 kwietnia 2015 r. Wydział Filologiczny UwB organizuje Dzień Otwarty. Studenci przygotowali wiele atrakcji - głównie z myślą o tych, którzy chcieliby w przyszłości studiować filologię polską, kulturoznawstwo czy filologie obce.
  Koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II
Chór Akademicki Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zaprasza na koncert, który odbędzie się 26 kwietnia, w Kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Wasilkowie. więcej
Rozstrzygnięcie II Konkursu Literackiego im. Anny Markowej

22 kwietnia 2015 o godz. 17:00, podczas uroczystości w auli Wydziału Filologicznego UwB poznamy laureatów II Konkursu Literackiego im. Anny Markowej.

Ogórek w historycznej misji

Gratka dla pasjonatów lokalnej historii. Przez trzy wiosenne niedziele będą mogli poznawać dzieje Białegostoku podczas przejażdżek autobusem retro, czyli popularnym kilkadziesiąt lat temu ogórkiem. W roli przewodników – profesorowie z Instytutu Historii i Nauk Politycznych Uniwersytetu w Białymstoku.

Wykład prof. Moniki Płatek pt. „Przemoc wobec kobiet i w rodzinie w świetle Konwencji Stambulskiej”

Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza 15 kwietnia 2015 r. o godz. 11:00 na wykład prof. Moniki Płatek pt. „Przemoc wobec kobiet i w rodzinie w świetle Konwencji Stambulskiej”.

„Zdrowie satyrą rysowane” - konkurs

Podejmując działania antytytoniowe na terenie miasta Białystok Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny przy współpracy z Polskim Towarzystwem Oświaty Zdrowotnej Oddział w Białymstoku i Departamentem Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Białymstoku zaprasza studentów uczelni wyższych z terenu miasta Białystok, do udziału w konkursie na rysunek satyryczny.

Filozofia i etyka na UwB „bytem chronionym” IONESCO Studenci wykorzystali primaaprilisowy żart do promocji kierunku

Żartobliwy filmik przygotowany z okazji 1 kwietnia przez studentów filozofii na Uniwersytecie w Białymstoku okazał się bardzo ciekawym sposobem na promocję nowego kierunku studiów.

5. rocznica katastrofy smoleńskiej i otwarcie wystawy "Prezydent Ryszard Kaczorowski w Londynie"

Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku zaprasza na spotkanie w 5. rocznicę katastrofy smoleńskiej i otwarcie wystawy “Prezydent Ryszard Kaczorowski w Londynie”. Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia 2015 r. o godz. 12.00 w Gabinecie Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego.