Aktualności Konferencje RSS
Dzień otwarty Katedry Neofilologii

Wydział Filologiczny zaprasza na dzień otwarty Katedry Neofilologii, który odbędzie się 19 maja 2010, godz.12.00-17.00

więcej
  Czat rekrutacyjny z prorektor Elżbietą Awramiuk

14 maja odbył się godzinny czat z dr hab. Elżbietą Awramiuk, prof. UwB, prorektor ds. dydaktycznych i studenckich.

więcej
  Czas Juwenaliów

12 maja na Pl. Uniwersyteckim wśród wiwatów blisko tysiąca białostockich studentów Prezydent Białegostoku, Tadeusz Truskolaski wręczył żakom klucz do miasta. Tym samym tradycja Juwenaliów została zachowana.

więcej
Pożegnanie doc. dr. Eugeniusza Niczyporowicza

11 maja zmarł doc. dr Eugeniusz Niczyporowicz. Pogrzeb odbędzie się 14 maja o godz. 15.30 na Cmentarzu Miejskim w Białymstoku. Wcześniej, o godz. 12.00 urna z prochami zostanie wystawiona w małej sali kaplicy cmentarnej.  

więcej
Historia Wszechświata - wykład popularnonaukowy

Wydział Fizyki UwB zaprasza 15 maja na wykład popularnonaukowy, który poprowadzi prof. dr hab. Krzysztof A. Meissner z Wydzialu Fizyki UW.

więcej
  Tydzień Bibliotek w Bibliotece Uniwersyteckiej

Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia zaprasza w dniach 10 -14 maja do udziału w obchodach Tygodnia Bibliotek.

więcej
Seminarium Bolońskie

12 maja Uniwersytet w Białymstoku wspólnie z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) po raz drugi zorganizował Seminarium Bolońskie.

więcej
Wydział Biologiczno-Chemiczny z uprawnieniami do habilitacji

Centralna Komisja do Spraw Stopni i Tytułów przyznała z dniem 22 kwietnia 2010 r. Wydziałowi Biologiczno-Chemicznemu UwB uprawnienia do nadawania tytułu naukowego doktora habilitowanego nauk biologicznych w dyscyplinie biologia.

więcej
  I Ogólnopolski Rajd Akademicki - Ploski 2010

Akademicki Klub Turystyczno Krajoznawczy UwB i Studencki Klub PTTK "PolTur" z PB zapraszają wszystkich miłośników przygód i podróży na "I Ogólnopolski Rajd Akademicki - Ploski 2010"

więcej
Dni Wydziału Prawa

Przez trzy dni, od 5 do 7 maja, potrwają tegoroczne Dni Wydziału Prawa UwB. Każdy, kto odwiedzi Wydział będzie mógł przekonać się, że prawo to fascynująca dziedzina wiedzy.

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku