Aktualności Konferencje RSS
O prawosławiu w Supraślu

20 marca (sobota) w Akademii Supraskiej odbędzie się kolejny wykład ks. dra Warsonofiusza Doroszkiewicza. Tematem będzie:  "Duchowość Prawosławia-Poznajemy Akatyst do Bogurodzicy".

więcej
Wykład w Akademii Supraskiej

18 marca (czwartek) w Supraślu ks. dr Warsonofiusz Doroszkiewicz wygłosi wykład na temat: " Prawosławne miejsca kultu na Białostocczyźnie". Początek godz. 18.

więcej
  ,,Rozgryź Brukselę !"

19 marca na Wydziale Prawa UwB odbędą się Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawnych. Tegoroczna edycja skupi się na praktykach w urzędach, instytucjach i organizacjach międzynarodowych lub zajmujących się problematyką międzynarodową.

więcej
Wystawa "Fryderyk Chopin" w Bibliotece Uniwersyteckiej

16 marca (wtorek) o godz. 15 w Bibliotece Uniwersyteckiej odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy  "Fryderyk Chopin (1810-1849) - życie i twórczość".

więcej
Głosujmy na „Kobietę sukcesu” z UwB
Pięć Pań pracujących na Uniwersytecie w Białymstoku, zostało zaproszonych do konkursu „Kobieta sukcesu”, który ogłosił „Kurier Poranny”. Zachęcamy do zagłosowania na nie. Wystarczy wysłać SMS.
więcej
Stypendia Fundacji Lanckorońskich na rok 2011

Polska Akademia Umiejętności zaprasza do konkursu na stypendia Fundacji Lanckorońskich. Są to stypendia na pobyt w Rzymie, Wiedniu, Londynie i innych ośrodkach. Konkurs skierowany jest m.in. do archeologów, historyków, filologów. Wnioski można składać do 15 maja.

więcej
Wicemarszałek Jerzy Szmajdziński na Wydziale Prawa UwB

13 marca  o godz. 8.45, Jerzy Szmajdziński (SLD), wicemarszałek Sejmu RP wygłosi wykład na temat „Funkcjonowanie ustroju politycznego w Polsce”.

więcej
Radosław Sikorski, Minister Spraw Zagranicznych RP na Wydziale Prawa

10 marca o godz. 19.00 w auli Wydziału Prawa UwB minister Radosław Sikorski (PO), wygłosi wykład na temat „Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej”.

więcej
Stypendia motywacyjne dla studentów matematyki i informatyki

Dziekan Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu w Białymstoku ogłasza konkurs na stypendia motywacyjne dla studentów stacjonarnych I stopnia kierunków matematyka i informatyka.

więcej
Polsko-izraelska wymiana studentów

Muzeum Historii Żydów Polskich i Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku zapraszają 11 marca o godz. 16.00 zainteresowanych na spotkanie informacyjne poświęcone PIYE Polsko-Izraelskiej Wymianie Studentów.

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku