Aktualności Konferencje RSS
Pożegnanie Mateusza Olszewskiego
  "My, Wy, Oni - wielokulturowy spektakl w trzech podlaskich odsłonach"

Akademicki Klub Turystyczno Krajoznawczy w ramach podsumowania projektu "My, Wy, Oni - wielokulturowy spektakl w trzech podlaskich odsłonach". Zaprasza na wystawę zdjęć w holu przed aulą Wydziału Prawa. Zdjęcia będą prezentowane do 15 marca 2010 r

więcej
,,Czwartki białoruskie" - konwersatoria interdyscyplinarne

Katedra Kultury Białoruskiej Wydziału Filologicznego Uniwersytet w Białymstoku zaprasza na Czwartki białoruskie - konwersatoria interdyscyplinarne.

 

 

więcej
  Koncert ewangelizacyjny Zespołu 2Tm 2,3.

Duszpasterstwo Akademickie w Białymstoku zaprasza na koncert ewangelizacyjny Zespołu 2Tm2,3, który odbędzie się w poniedziałek 15 marca o godz. 20.30 w kościele św. Rocha w Białymstoku.  Wstęp wolny.

więcej
  Studencko-doktorancka interdyscyplinarna konferencja naukowa Alfabet Białegostoku

Koło Naukowe Polonistów UwB zaprasza na studencko - doktorancką, interdyscyplinarną konferencję naukową, która odbędzie się w dniach 19 - 21 marca 2010 r.

więcej
  „Stanisław Bukowski – wolność w architekturze”

1 marca Sebastian Wicher wygłosił wyykład w ramach projektu „Ładniej? PRL w przestrzeni miasta” . Spotkanie zorganizowała Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku i Instytut Socjologii UwB we współpracy z Klubem Krytyki Politycznej w Białymstoku.

więcej
"Czy Polska jest kobietą?"

Dyskusja o równości, dyskryminacji i prawach kobiet w Polsce - 8.03.2010 r.

więcej
Uniwersyteckie Targi „Przez praktykę i staż do wymarzonej pracy”

Wielu absolwentów kierunków humanistycznych ma problem ze znalezieniem pracy. Właśnie do nich skierowane są targi, które odbędą się 1 marca na Uniwersytecie w Białymstoku. Być może dzięki nim dla części studentów staną otworem drzwi do kariery w wymarzonym zawodzie.

więcej
  Spotkanie z Olgą Tokarczuk
23 lutego o godz. 18.00 na Wydziale Filologicznym UwB odbyło się spotkanie z Olgą Tokarczuk. Wydziałowa aula ledwie pomieściła miłośników literatury.
więcej
Warsztaty olimpijskie w Instytucie Chemii

W niedzielę 28 lutego 2010 r. o godzinie 11.00 w Instytucie Chemii Uniwersytetu w Białymstoku inaugurują po raz drugi swoją działalność warsztaty olimpijskie z chemii.

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku