Aktualności Konferencje RSS
Wystawa w Bibliotece Uniwersyteckiej

25 lutego (czwartek) o godz. 17 w Bibliotece Uniwersyteckiej im. J. Giedroycia otwarta zostanie wystawa prac powstałych w czasie VIII Międzynarodowego Pleneru Malarskiego - Goniądz 2009.

więcej
Wykład Tomasza Wiśniewskiego „Znaki. Opowieść o zapomnianym dziedzictwie”
25 lutego 2010 r. o godz. 13.00 w ramach cyklu „Podlasie w badaniach naukowych” w Bibliotece Uniwersyteckiej odbędzie się wykład Tomasza Wiszniewskiego, prezesa stowarzyszenia „Szukamy Polski”.
więcej
  Zaginął student UwB - Mateusz Olszewski

Mateusz Olszewski ma 22 lata, ostatnio widziany był na przejściu dla pieszych obok Domu Studenta nr 1, przy ul. Żeromskiego 1 o godz. 14:30 w poniedziałek 15 lutego.

więcej
  ,,Od niszowej herezji do wiary opartej o porządną wiedzę” - wykład prof. dr hab. Pawła Boskiego.

Wykład odbedzie się 26 lutego 2010 (piątek) w Sali Audytoryjnej w Bibliotece Uniwersyteckiej (VI piętro) przy ul. M.Skłodowskiej-Curie 14a.

więcej
Pędzenie łosi nad Biebrzą
Od 15 do 19 lutego w bazie terenowej Instytutu Biologii UwB w Gugnach trwa studencki obóz zimowy pod hasłem „Pędzenie łosi”.
więcej
Studenci UwB laureatami akcji ”Żubr budzi Podlasie”

Docenione zostały dwa projekty autorstwa studentów UwB. Jarosław Gul z  IV roku prawa otrzymał grant – 20 tys. złotych na „Inspire Happening Weekend in Bialystok”. Grupie socjologów przyznano 17 tys. zł na „Dzień Kultury Ulicy vol. III”. 

więcej
  Promocja Uniwersytetu w Michałowie

Zespół Szkół w Michałowie to kolejna podlaska szkoła średnia, którą w ramach akcji promocyjno-rekrutacyjnej odwiedzili przedstawiciele Uniwersytetu w Białymstoku.

więcej
Konkurs na granty badawcze 2010

Program Ernst & Young Sprawne Państwo zaprasza do składania wniosków o granty na przeprowadzenie badań poświęconych funkcjonowaniu instytucji publicznych w Polsce w jednym z trzech obszarów tematycznych programu. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 kwietnia 2010.

więcej
,,Lektury szkolne – reinterpretacja”

Pod takim hasłem 18 lutego ruszy drugi semestr przedmaturalnych wykładów, które prowadzą min. pracownicy Uniwersytetu w Białymstoku.

więcej
Studiuj drugi kierunek za darmo!

Uwaga! Są jeszcze wolne miejsca na II stopień studiów stacjonarnych na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, specjalność Współpraca Międzynarodowa. Internetowa rejestracja kandydatów trwa do 16 lutego.

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku