Aktualności Konferencje RSS
  Rewelacyjny koncert ku pamięci Czesława Niemena

Kilkaset osób, które przyszły 10 lutego do Biblioteki Uniwersyteckiej na pewno nie żałuje, że poświęciły wieczór na słuchanie utworów Czesława Niemena.

więcej
  Trwają zapisy na warsztaty - „ Przez praktykę i staż do wymarzonej pracy”

Warsztaty odbędą się 1-2 marca  w ramach Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier i Dział Informacji i Promocji Uniwersytetu w Białymstoku.

więcej
Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku piąty w kraju !
Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku zajął wysokie, piąte miejsce w rankingu 16 wydziałów prawa przeprowadzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Pierwszy jest Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.
więcej
Bezpłatne przedszkole dla pracowników i studentów uczelni

Pracownicy i studenci Uniwersytetu w Białymstoku od 1 marca będą mogli posłać swoje dzieci do bezpłatnego przedszkola „Orzełek”, które rozpocznie działalność przy Wyższej Szkole Ekonomicznej.

więcej
Wykład ks. dr Henryka Paprockiego

Akademia Supraska zaprasza 5 lutego 2010 roku na wykład ks. dr Henryka Paprockiego pt. "Ikona i jej znaczenie w prawosławiu".

więcej
  Spotkanie z prof. dr hab. Jerzym Nikitorowiczem, rektorem UwB

25 stycznia o godz. 12 w sali audytoryjnej Biblioteki Uniwersyteckiej odbyła się prezentacja Wydawnictw Akademickich i Profesjonalnych oraz spotkanie z prof. dr hab. Jerzym Nikitorowiczem, rektorem UwB.

więcej
Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski dla prof. dr hab. Jerzego Nikitorowicza, rektora UwB
20 stycznia o godz. 12.00 w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim uroczyście wręczono odznaczenia państwowe nadane przez  Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.  Rektor prof. dr hab. Jerzy Nikitorowicz otrzymał Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski.
więcej
Wójt gminy Sokoły wśród najlepszych
Józef Zajkowski znalazł się w dziesiątce najlepszych polskich wójtów i zakwalifikował się   do SMS-owego plebiscytu. „Wójtem roku 2009” zostanie ten, na którego oddanych zostanie najwięcej głosów.
więcej
Trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium marszałka

Do końca stycznia można składać wnioski w sprawie przyznania stypendium marszałka województwa osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury. 

więcej
„Kobieta Przedsiębiorcza” – projekt Podlaskiego Studenckiego Forum BCC

22 stycznia o godz. 17 w hotelu Cristal w Białymstoku odbędzie się spotkanie promujące projekt „Kobieta Przedsiębiorcza”  realizowany przez Podlaskie Studenckie Forum Bussines Centre Club.

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku