„Bajka francuska” w Bibliotece Uniwersyteckiej

22 stycznia o godz. 10.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej  (IV piętro) odbędzie się godzinne spotkanie z bajką w języku francuskim.

Chór UwB wystąpi na Dorocznym Koncercie Ekumenicznym

23 stycznia o godz. 19 w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbędzie się Doroczny Koncert Ekumeniczny. Wstąpią chóry trzech białostockich uczelni, w tym UwB oraz Chór Opery i Filharmonii Podlaskiej. Wstęp jest bezpłatny.

Rusza rekrutacja na Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy !

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy działający Białymstoku rozpoczyna nabór na kolejny semestr zajęć, który ruszy już w marcu. Będzie to drugi semestr zajęć na Uniwersytecie w Białymstoku. Zapisy rozpoczną się 18 stycznia 2010 roku, od godz. 9.00.

”Sacrum et Natura. Rola środowiska przyrodniczego w wierzeniach zachodnich Bałtów”

To tytuł kolejnego wykładu z cyklu ,,Podlasie w badaniach naukowych". Wykład odbędzie się 21 stycznia 2010 r. wygłosi go dr Maciej Karczewski.

Marek Jurek na Wydziale Prawa UwB
18 stycznia o godz. 12.00 w auli Wydziału Prawa UwB odbędzie się spotkanie z Markiem Jurkiem, prezesem partii Prawica Rzeczpospolitej.
Projekt "Startuj w biznesie"

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego wraz z Wydziałem Ekonomii i Zarządzania UwB rozpocznie w marcu 2010 roku realizację projektu „Startuj w Biznesie”, którego celem jest wspieranie lokalnej przedsiębiorczości i pomoc w tworzeniu 60 nowych firm.

Wykład ks.dr.Jerzego Tofiluka w Supraślu

Akademia Supraska zaprasza 15 stycznia 2010 roku na wykład ks. dr. Jerzego Tofiluka pt. "Ikona i jej znaczenie w prawosławiu". Będzie to pierwsze z cyklu spotkań, prowadzonych wspólnie przez Akademię Supraską i Uniwersytet w Białymstoku.

UwB wśród darczyńców

Polski Komitet Pomocy Społecznej w Białymstoku zaprasza 9 stycznia 2010 roku na koncert - finał XXII akcji „Nie jesteś sam”. Wystąpią: „Kabaret młodych panów” i kabaret „Smile”. Impreza odbędzie się w hali „Włókniarz” przy ulicy Antoniukowskiej 60, o godz. 18.

,,Absolwent informatyki lub matematyki specjalistą na rynku pracy" - stypendia w ramach kierunków zamawianych

Dziekan Wydziału Matematyki i Informatyki ogłasza konkurs na stypendia w ramach kierunków zamawianych - matematyka i informatyka.

Ambasada USA zaprasza do składania aplikacji do programów SUSI

Ambasada USA i Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta zachęcają do uczestnictwa w programach SUSI.