Wigilia Uniwersytecka 2009

Podczas tegorocznej wigilii uniwersyteckiej prof. Jerzy Nikitorowicz, rektor UwB i prof. Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku zawiesili na choince łańcuch stworzony z życzeń pracowników. Oby się spełniły!

Umowa o współpracy UwB z białoruskimi uczelniami

16 grudnia zawarta została umowa partnerska pomiędzy Uniwersytetem im. Janka Kupały w Grodnie, Brzeskim Uniwersytetem Państwowym im. A.S. Puszkina oraz Uniwersytetem w Białymstoku.

Pożegnanie doc. dr. Piotra Mytnika
Współpraca UwB z University of Wisconsin-Milwaukee z USA

12 października Uniwersytet w Białymstoku podpisał porozumienie o współpracy naukowej i edukacyjnej z University of Wisconsin-Milwaukee z USA.

Pożegnanie prof. dr hab. Heleny Puzanowskiej - Tarasiewicz
Publikacje Podlaskiej Biblioteki Cyfrowej dostępne są już w Europeanie

Od 11 grudnia 2009 roku w ramach Europejskiej Biblioteki Cyfrowej - Europeana dostępne są zasoby Podlaskiej Biblioteki Cyfrowej.

Eureka - podlaska gazeta maturzystów

Eureka to nowe pismo, które trafiło już do każdej szkoły ponadgimnazjalnej na Podlasiu.

,,Grypa świń, a grypa ludzi" - wykład wygłosi prof. dr hab. Jan Buczek

Biblioteka Uniwersytecka zaprasza na wykład prof. dr hab. Jana Buczka, który odbędzie się w Sali Audytoryjnej 15 grudnia 2009 roku o godz. 13.00

Świąteczna akcja charytatywna na PiP

9 i 10 grudnia w godz. 9.00 - 14.30 w holu Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB odbędzie się świąteczna akcja charytatywna sprzedaży aniołów, malowanych na deskach przez studentów II i III roku.

Pożegnanie dr hab. Janusza Andrzeja Popławskiego, prof. UwB