Aktualności Konferencje RSS
  Trzecie i czwarte miejsce w bowlingu dla UwB

27 października odbył się wielki finał Drużynowych Akademickich Mistrzostw w Bowlingu. UwB reprezentowały zespoły z filologii i prawa, które zajęły trzecie i czwarte miejsce.

więcej
  Wystawa darów Prezydenta Kaczorowskiego w Bibliotece Uniwersyteckiej

28 października o godz. 14.00 w holu wystawowym Biblioteki Uniwersyteckiej otwarta zostanie wystawa „Dary Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego”.

więcej
Konkurs dla innowacyjnych uczelni

Do 9 listopada innowacyjne firmy (w tym uczelnie) mogą wziąć udział w drugiej edycji konkursu"Krajowi Liderzy Innowacji", organizowanego przez Fundację Innowacji i Rozwoju.

więcej
Masz pomysł – zgłoś się do konkursu "Żubr budzi Podlasie”

Masz ciekawy pomysł, ale brakuje ci środków na jego realizację? Swój pomysł opisz i zgłoś się do konkursu „Żubr budzi Podlasie”. Konkurs obejmuje też inicjatywy skierowane do środowiska akademickiego.

więcej
Dobry projekt zostanie nagrodzony

Centrum Integracji Europejskiej UAM serdecznie zaprasza polskie uczelnie do przygotowywania projektów i aplikowania o wsparcie finansowe z CEI University Network.

więcej
Konkurs dla młodych badaczy

Już po raz drugi Elsevier B.V., międzynarodowe wydawnictwo naukowe z siedzibą w Holandii oraz Fundacja Edukacyjna Perspektywy ogłaszają konkurs SCOPUS-Perspektywy Young Researcher Award.

więcej
„Kwazary - przedziwne galaktyki” – wykład
W sobotę, 24 października dr Marek Nikołajuk z Wydziału Fizyki Uniwersytetu w Białymstoku wygłosi wykład pt. „Kwazary - przedziwne galaktyki”.
więcej
Jubileusz Muzeum Przyrodniczego UwB

20 października o godz. 13.00 w holu Instytutu Biologii UwB otwarta zostanie wystawa „X-lecie spisane plakatem”. Ekspozycja powstała z okazji dziesięciolecia Uniwersyteckiego Muzeum Przyrodniczego im. Prof. Andrzeja Myrchy.

więcej
Msza święta inaugurująca nowy rok akademicki

Duszpasterstwo Akademickie w Białymstoku zaprasza na mszę św. inaugurującą rok akademicki 2009/2010, w intencji wszystkich pracowników i studentów białostockich uczelni.

więcej
  Akademickie mistrzostwa w bowlingu

Najlepszą uniwersytecką drużyną okazał się zespół z Wydziału Prawa w składzie: Paweł Dec, Marcin Brzosko, Adam Laskowski, Łukasz Siekierko. Wspólnie zdobył 1139 punktów.

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku