Dzieci na uniwersytecie

Ponad setka uczniów wzięła udział w pierwszych zajęciach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Miały one tytuł „Rekiny biznesu”. Poprowadził je dr Piotr Wachowiak.

Nowy serwis internetowy Uniwersytetu w Białymstoku

Ruszyła nowa strona internetowa Uniwersytetu w Białymstoku. Oprócz zmiany wyglądu,  inaczej została uporządkowana treść. Czekamy na uwagi użytkowników.

Prezydent Ryszard Kaczorowski w Bibliotece Uniwersyteckiej

Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia wzbogaciła swoje zbiory o część archiwum, które przekazał Uniwersytetowi w Białymstoku Ryszard Kaczorowski, ostatni prezydent RP na uchodźstwie.

Plebiscyt "20latRP.pl - Pochwalmy się!" - głosowanie do końca października 2009 r.

12 września, w 20. rocznicę powstania rządu Tadeusza Mazowieckiego, pierwszego rządu wolnej Polski, wystartował Plebiscyt „20latRP.pl – Pochwalmy się!”.