XI Podlaskie Forum Ekonomistów na temat: „Co z tym OFE?”

Konferencja jest organizowana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Białymstoku oraz Wydział Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. Zapraszamy do wysłuchania wystąpień oraz czynnego udziału w dyskusji w dniu 7 kwietnia 2014 roku (poniedziałek) o godz. 1300 w Auli imienia Prof. J. Gajewskiego na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB.

„Wyznacz sobie kierunek i trenuj na Naszej Uczelni’’

Pod takim hasłem odbył się 27 marca 2014 roku Towarzyski Turniej w Piłce Koszykowej Mężczyzn 2014 o Puchar Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu w Białymstoku prof. dr hab. Leonarda Etela, który po prezentacji uczestniczących zespołów w spotkaniu serdecznie powitał drużyny i oficjalnie dokonał w towarzystwie kierownika Studium Wychowania Fizycznego i Sportu mgr Adama Wyszczelskiego otwarcia imprezy.

Ptasie migracje nad Zalewem Siemianówka

Do niedzieli (6 kwietnia) potrwa wiosenna Akcja Siemianówka. Jak co roku studenci z Koła Naukowego Biologów Uniwersytetu w Białymstoku rozbili ornitologiczny obóz koło Cisówki nad Zalewem Siemianówka. Wykorzystują czas sezonowych migracji ptaków do ich badania i obrączkowania.

Spotkanie informacyjne Narodowego Centrum Nauki poświęcone projektom NCN z komponentem międzynarodowym

3.04.2014 r. o godz. 10.00 w Małej Auli Dydaktyczno-Widowiskowej (sala 02) Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Świerkowej 20 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Narodowego Centrum Nauki poświęcone konkursom międzynarodowym finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki.

Akademicka wiedza bez ograniczeń

Uniwersytet Otwarty UwB – to nowa inicjatywa edukacyjna Uniwersytetu w Białymstoku. Uczelnia przygotowała 172 kursy dokształcające, z których będzie mógł skorzystać każdy – bez względu na posiadane już wykształcenie czy wiek. Rekrutacja rusza 28 marca 2014 r.

Studentka Instytutu Chemii wyróżniona na ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji ,,Tygiel"

Joanna Lach, studentka Instytutu chemii, została wyróżniona podczas VI Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej „Tygiel” – Lublin 22-23 marca 2014, w której uczestniczyło 300 studentów i doktorantów z całej Polski.

Kolejne nowości w ofercie UwB

Senat Uniwersytetu w Białymstoku zatwierdził dziś (26 marca 2014 r.) kolejne nowe propozycje w ofercie edukacyjnej uczelni na rok akademicki 2014/2015.

Towarzyski Turniej w Piłce Koszykowej Mężczyzn

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza na Towarzyski Turniej w Piłce Koszykowej Mężczyzn - O Puchar Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu w Białymstoku, prof. dr hab. Leonarda Etela.

Rozmowa z rektorem UwB, prof. Leonardem Etelem na kanale PATI

Zapraszamy na wywiad z prof. Leonardem Etelem, rektorem Uniwersytetu w Białymstoku, zrealizowany przez Podlaską Akademicką Telewizję Internetową.

Spotkanie z prof. Januszem Bujnickim

Spotkanie rozpocznie się 26 marca 2014 r. o godzinie 11.30 w Małej Auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku przy ulicy Świerkowej 20.