Biuro Karier zaprasza

Biuro Karier Uniwersytetu w Białymstoku oraz Stowarzyszenie Projekt Polska i Fundacja Polska Debatuje zaprasza na warsztaty "Uniwersytet debat".

Język, Kultura, Frazeologia Międzynarodowe sympozjum na Uniwersytecie w Białymstoku

Polak potrafi, moherowe berety czy prawie robi dużą różnicę – dlaczego te sformułowania tak łatwo zadomowiły się i upowszechniły w polszczyźnie? Czy skrzydlate słowa Lecha Wałęsy będą trwałym elementem językowej świadomości Polaków? Między innymi o tym rozmawiać będą uczestnicy międzynarodowego sympozjum Język, Kultura, Frazeologia, jakie 12 marca 2014 r. odbędzie się na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu w Białymstoku.

Inauguracja Szkoły Prawa Niemieckiego i Wprowadzenia do Prawa Francuskiego

Dziekan Wydziału Prawa UwB zaprasza na uroczystą inaugurację Szkoły Prawa Niemieckiego i Wprowadzenia do Prawa Francuskiego która odbędzie się 20 marca 2014 r. o godz. 13:30 na Wydziale Prawa UwB, w Sali Rady Wydziału (s. 314)

Olimpijskie Konkursy Sztuki

Instytut Historii i Nauk Politycznych UwB, Biblioteka Uniwersytecka oraz Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie mają zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy Olimpijskie Konkursy Sztuki. Otwarcie wystawy odbędzie się 17 marca 2014 r. o godz. 13.00 w holu wystawowym Biblioteki Uniwersyteckiej.

„Erasmus - Edukacja. Ludzie. Miejsca”

Wydział Pedagogiki i Psychologii UwB zaprasza na Wystawę Fotograficzną „Erasmus - Edukacja. Ludzie. Miejsca” Otwarcie: 7 marca 2014 w Galerii NOWE SKRZYDŁO (parter nowego budynku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UwB, ul. Świerkowa 20).

Zaplanuj swój sukces z Karierosferą!

Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR już po raz trzynasty zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie z szeroko pojętej wiedzy biznesowej.

Soboty u Chemików

W sobotę 15 marca 2014 roku o godzinie 11.00 w budynku Instytutu Chemii Uniwersytetu w Białymstoku ( ul. Hurtowa 1 - sala 14 ) odbędzie się wykład dr hab. Ewy Gorodkiewicz pod tytułem Biosensory w diagnostyce nowotworowej.

Spot reklamowy Auli dydaktyczno-widowiskowej PiP

Zapraszamy do obejrzenia spotu reklamowo-informacyjnego Auli dydaktyczno-widowiskowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii.

,,Medycyna nuklearna: fizyka jądrowa w służbie zdrowiu ludzkości"

Białostocki Oddział Polskiego Towarzystwa Fizycznego oraz Wydział Fizyki zapraszają do wzięcia udziału w wykładzie prof. dr hab. n. med. Janusza Myśliwca pt. "Medycyna nuklearna: fizyka jądrowa w służbie zdrowiu ludzkości". Wykład odbędzie się w sobotę 15 marca 2014 r. o godzinie 11:00 w sali 203 przy ul. Lipowej 41.

„Czas na staż” – Uniwersytet w Białymstoku wywalczył pieniądze na staże zawodowe dla swoich studentów

Prawie 300 studentów Uniwersytetu w Białymstoku weźmie udział w stażach zawodowych w ramach projektu „Czas na staż”. UwB, jako jedyna białostocka uczelnia, wywalczył pieniądze w konkursie, który zorganizowały wspólnie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. To ponad 2,5 mln zł. Wśród 176 ocenianych wniosków 76 uzyskało ocenę pozytywną.