Aktualności Konferencje RSS
  „Wigilia to marzenie dzieci…”

Chór Akademicki UwB zaprasza 15 grudnia br. o godz. 17.00 na koncert charytatywny na rzecz Domu Dziecka nr 2 przy ul. 11 Listopada 6.

więcej
Historyczne Warsztaty Olimpijskie

Historycy z UwB pomogą uczniom podlaskich szkół ponadgimnazjalnych w przygotowaniach do Olimpiady Historycznej. Kilkudziesięciu młodych miłośników historii i ich nauczycieli, m.in. z Białegostoku, Suwałk i Łomży, spotka się w sobotę 14 grudnia br. na Historycznych Warsztatach Olimpijskich.

więcej
  Jubileusz profesora Adama Dobrońskiego

12 grudnia br. w auli Wydziału Historyczno-Socjologicznego UwB odbyła się uroczystość jubileuszu profesora Adama Dobrońskiego, który obchodzi w tym roku 70. urodziny.

więcej
Program UE HORYZONT 2020 – 70 mld Euro na badania naukowe

3 grudnia br. Parlament Europejski przyjął pakiet legislacyjny dotyczący programu ramowego w zakresie badań naukowych i innowacji na lata 2014-2020 – Horyzont 2020.

więcej
  Koncert Chóru UwB we Wrocławiu

Chór Akademicki UwB w dniach 6-8 grudnia 2013 roku uczestniczył w 40 Jubileuszowym Festiwalu Barbórkowym Chórów Akademickich we Wrocławiu.

więcej
Spotkanie z Profesor Isabel Marcus

Koło Naukowe Prawa Karnego i Kryminologii Wydziału Prawa UwB zaprasza na spotkanie z Prof. Isabel Marcus (State University of New York at Buffalo Law School). Spotkanie odbędzie się 11 grudnia br. o godz. 18.00 na Auli Wydziału Prawa UwB.

więcej
  Studenci Wydziału Biologiczno-Chemicznego – Agatce! Przyjdź, kup ciastko, pomóż!

W dniach 12-13 grudnia br. studenci wydziału Biologiczno-Chemicznego organizują Świąteczną Akcję Charytatywną - Słodka Pomoc Agatce.

więcej
Studenci, sięgnijcie po Diamentowe Granty

Nawet 200 tys. zł na własne badania naukowe i przyspieszenie kariery naukowej – takie możliwości daje studentom program Diamentowy Grant. Minister nauki prof. Lena Kolarska-Bobińska ogłasza trzecią edycję konkursu o ten wyjątkowy grant.

więcej
  "Piękno jest wśród nas"

Uniwersytet III Wieku oraz Biblioteka Uniwersytecka im. J. Giedroycia zapraszają na otwarcie wystawy malarskiej członków Sekcji Malarskiej „Pędzel” Uniwersytetu III Wieku „Piękno jest wśród nas”.

więcej
„Otwórz się i pomagaj…”

9 grudnia br. o godz. 10.00, w nowej auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii przy ul. Świerkowej 20, odbędzie się seminarium naukowe pod hasłem  „Otwórz się i pomagaj…”

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku