Bass Campus

W piątkowy wieczór można było zobaczyć kampus w nowej, świetlnej odsłonie. Na plenerową zabawę „Bass Campus” przy elektronicznej muzyce i w niezwykłej scenerii przyszło około 300 osób.

Sukces projektu stażowego na UwB

Ponad 40 studentów Uniwersytetu w Białymstoku znalazło zatrudnienie po stażach, jakie odbyli w ramach realizowanego przez uczelnię projektu „Czas na staż”.

Dwujęzyczna obsługa firmy na potrzeby rynku międzynarodowego

Wydział Filologiczny wraz z Wydziałem Ekonomii i Zarządzania zaprasza na studia podyplomowe.

Nowe wykłady dla studentów Wydziału Fizyki!

Począwszy od najbliższego roku akademickiego studenci wszystkich specjalności I stopnia będą mogli uczestniczyć w nowych wykładach proponowanych w ramach przedmiotu Programowanie 2. Są to: Robotyka, Programowanie gier oraz Programowanie baz danych.

Grant z programu Horizon 2020 dla chemiczki z UwB

Dr Aneta Nodzewska z Instytutu Chemii Uniwersytetu w Białymstoku uzyskała finansowanie indywidualnego grantu badawczo-szkoleniowego (ang. Individual Fellowships) w programie Horizon 2020 – Marie Skłodowska-Curie Action. Dwuletni projekt MANGANOXI (The development of manganese-based alkene epoxidation, cis-dihydroxylation and alkane C-H oxidationcatalysts) będzie realizowany na Queen Mary University of London (UK) od września 2015 roku.

Otwarcie Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego im. Profesora Andrzeja Myrchy

18 czerwca o godz. 13.00 odbyło się oficjalne otwarcie Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego im. Profesora Andrzeja Myrchy.

Uniwersyteckie Centrum Obliczeniowe zaprasza badaczy z UwB do współpracy

Rozpoczyna działalność Uniwersyteckie Centrum Obliczeniowe na Uniwersytecie w Białymstoku. Centrum zaprasza pracowników naukowych uniwersytetu zainteresowanych prowadzeniem obliczeń do zgłaszania wniosków grantowych oraz do współpracy przy instalacji oprogramowania naukowego.

Zastanawiasz się nad tym jak spędzić wakacje?. Rekrutacja do AIESEC ruszyła!

Aktualna rekrutacja do organizacji studenckiej AIESEC odbywa się pod hasłem FUTURE LEADERS. Jest to program rozwoju skierowany do studentów zainteresowanych pracą w zespole oraz dążących do rozwoju personalnego i profesjonalnego. Program daje możliwość rozwoju w trzech dziedzinach: marketing, sprzedaż oraz przedsiębiorczość.

Ale pobiegliśmy!

Miejsca poza podium , ale nie o to chodziło. 24 biegaczy z Uniwersytetu w Białymstoku, którzy 14 czerwca wystartowali w sztafecie Electrum Ekiden w Białymstoku czują się zwycięzcami.

Bass Campus. Zabawa z muzyką i światłem w podziękowaniu za Podlaską Markę Roku dla kampusu UwB

Na zabawę przy dobrej muzyce i w niezwykłej scenerii zaprasza w najbliższy piątek Uniwersytet w Białymstoku. O godz. 20.00 na dziedzińcu nowego kampusu uczelni rozpocznie się plenerowa impreza Bass Campus.