Aktualności Konferencje RSS
  Noc Biologów 2014 w Białymstoku
Instytut Biologii Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza wszystkich chętnych na kolejną już Noc Biologów, która odbędzie się 10 stycznia 2014.
więcej
  AIP Seed Capital

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają pomysłodawców do udziału w projekcie AIP Seed Capital, którego celem jest stworzenie warunków do rozwoju pomysłów biznesowych opartych na innowacyjnych rozwiązaniach.

więcej
Stypendia dla doktorantów

Do 16 grudnia br. został przedłużony nabór uczestników do projektu „Stypendia dla doktorantów województwa podlaskiego”.

więcej
Prof. J. Czochralski – krystalograf i wynalazca skazany na zapomnienie

W sobotę 7 grudnia br. o godz. 11:00 w sali 203 Wydziału Fizyki prof. Krzysztof Szymański wygłosi wykład pt. "Profesor Jan Czochralski – krystalograf i wynalazca skazany na zapomnienie".

więcej
Soboty u chemików

W ramach cyklu "Soboty u chemików" w dniu 7 grudnia br. o godz. 11.00 w sali 14  Instytutu  Chemii UwB (ul. Hurtowa 1) odbędzie się wykład dr. hab. Ryszarda Łaźnego, prof. UwB, zatytułowany "Po co nam chemia?".

więcej
  Międzynarodowa debata na UwB
5 grudnia br. w Bibliotece Uniwersyteckiej im. Jerzego Giedroycia odbędzie się międzynarodowa debata pt.: „Białoruś, Litwa, Polska i Ukraina – sukcesy, porażki i perspektywy sąsiedztwa (...)”.
więcej
  Mateusz Olchanowski nowym Przewodniczącym Parlamentu Studenckiego UwB

2 grudnia Parlament Studencki UwB wybrał swojego nowego Przewodniczącego, którym został Mateusz Olchanowski - student IV roku prawa.

więcej
  Prof. Marek Konarzewski Doktorem Honoris Causa UMP

2 grudnia 2013 roku w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich w Poznaniu odbyła się uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa profesorowi Markowi Konarzewskiemu z Instytutu Biologii UwB.

więcej
  Efektywne zarządzanie własnymi finansami
3 grudnia br. o godz. 17.00, na Wydziale Ekonomii i Zarządzania w sali 301 (aula) odbędzie się spotkanie nt. efektywnego zarządzania własnymi finansami.
więcej
O przykładach spontanicznego łamania symetrii

We wtorek 3 grudnia 2013 r. o godzinie 12:15 w sali 203 Wydziału Fizyki UwB (ul. Lipowa 41) odbędzie się seminarium, na którym dr Jan Żochowski (Wydział Fizyki UwB) wygłosi referat.

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku