Promocja katalogu w Bibliotece Uniwersyteckiej
2 grudnia br. o godz. 11.00 w Bibliotece UwB odbędzie się promocja katalogu „Gabinet Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego: ekspozycja w Bibliotece Uniwersyteckiej im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku”.
  Wykład Marka Michalaka Rzecznika Praw Dziecka

Wydział Pedagogiki i Psychologii zaprasza 2 grudnia br. o godz. 11.00 na wykład Marka Michalaka - Rzecznika Praw Dziecka pt. "Codzienność dzieci i młodzieży z perspektywy Rzecznika Praw Dziecka".

„Bliżej autyzmu”

Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Białymstoku zaprasza wszystkich studentów i pracowników Uniwersytetu w Białymstoku zainteresowanych problematyką autyzmu na spotkanie z członkami stowarzyszenia.

Pracownicy UwB uhonorowani
27 listopada 52 pracowników Uniwersytetu w Białymstoku zostało uhonorowanych odznaczeniami państwowymi oraz Medalami Komisji Edukacji Narodowej.
Dr Agnieszka Z. Wilczewska stażystką programu SIMS NCBR

W lutym 2014 roku dr Agnieszka Z. Wilczewska z Instytutu Chemii UwB weźmie udział w projekcie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju „Wsparcie zarządzania infrastrukturą badawczą beneficjentów Działań 2.1 oraz 2.2 POIG”.

Andrzejki z POLLANDO czyli praktyczna lekcja polskiego dla obcokrajowców

Na nietypową lekcję języka polskiego zaprasza wszystkich mieszkających w stolicy regionu obcokrajowców Szkoła Języka i Kultury Polskiej POLLANDO, działająca na Uniwersytecie w Białymstoku.

Dzień Młodego Naukowca
Koło Naukowe Chemików „Pozyton” zaprasza na Dzień Młodego Naukowca, który odbędzie się w Instytucie Chemii (ul. Hurtowa 1) 30 listopada br., w godzinach 12.00-16.00.
Radiowa transmisja debaty na Wydziale Ekonomii i Zarządzania

O systemie bankowym w Polsce i na świecie dyskutowali uczestnicy debaty, jaka 26 listopada br. odbyła się na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB. Konferencja była transmitowana na antenie internetowego Radia WNET – pomysłodawcy i organizatora debaty.

Logika liberalizmu. Życie wahadłowe. Wykład prof. Wojciecha Burszty na UwB

Wydział Filologiczny UwB zaprasza 27 listopada br. o godz. 11.30 na wykład prof. Wojciecha Burszty, pt. Logika liberalizmu. Życie wahadłowe. Spotkanie odbędzie się  w sali 94 przy Placu Uniwersyteckim 1.

Spotkanie z Professor Isabel Marcus - State University of New York at Buffalo Law School

Koło Naukowe Prawa Karnego i Kryminologii ma zaszczyt zaprosić na spotkanie z Professor Isabel Marcus - State University of New York at Buffalo Law School. Spotkanie odbędzie się 27 listopada (środa) o godz. 18.00 w Auli Wydziału Prawa UwB.