Dzień Seniora na UwB

W dniu 22 listopada br. odbyło się uroczyste spotkanie emerytów i rencistów Uniwersytetu w Białymstoku, zaproszonych przez Jego Magnificencję Rektora UwB, prof. dr. hab. Leonarda Etela.

Weź udział w radiowej audycji na żywo! Akademia Radia WNET zagości na UwB

Komu tak naprawdę opłaca się prowadzenie banku? Jaki wpływ na polski system bankowy ma Międzynarodowy Fundusz Walutowy czy System Rezerwy Federalnej USA? Na te oraz wiele innych pytań związanych z funkcjonowaniem banków w Polsce i na świecie odpowiedzą uczestnicy debaty, która 26 listopada odbędzie się na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB.

Konferencja kończąca projekt pt. „Science Point – płaszczyzna wymiany dobrych praktyk i budowania partnerstw biznesowych”

Odbędzie się ona 22 listopada br. w Bibliotece Uniwersyteckiej im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku.

Naturalny i sztuczny lód spinowy - powrót monopoli magnetycznych?

26 listopada 2013 r. o godzinie 13:15 w sali 203 Wydziału Fizyki UwB (ul. Lipowa 41) odbędzie się seminarium, na którym prof. dr hab. Henryk Szymczak - Instytut Fizyki PAN w Warszawie wygłosi referat.

Oddaj głos na nową aulę WPiP

Budynek Auli Dydaktyczno-Widowiskowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB bierze udział w plebiscycie na NAJPIĘKNIEJSZĄ POLSKĄ UCZELNIĘ.

Ponad 2 mln zł z NCN otrzymają na swoje badania naukowcy z UwB

Sześciu naukowców z UwB wywalczyło granty w piątej edycji konkursów OPUS, PRELUDIUM i SONATA organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki.

Kampania promocyjna na rzecz kierunków matematycznych, przyrodniczych i technicznych

Ponad 300 uczniów z białostockich szkół wzięło udział w spotkaniu promującym kierunki matematyczno-przyrodnicze, zorganizowanym przez UwB.

Pierwszy raz w Białymstoku – GIS Day

20 listopada 2013 r. na Politechnice Białostockiej odbędzie się, po raz pierwszy w naszym mieście, międzynarodowy dzień promocji technologii informacji geograficznej. Jednym z organizatorów jest Uniwersytet w Białymstoku.

„Wołyń 1943. Wołają z grobów których nie ma”

25 listopada br. o godz. 13.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej odbędzie się otwarcie wystawy „Wołyń 1943. Wołają z grobów których nie ma”.

Promocja kierunków
20 listopada br. w nowym gmachu auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB przy ul. Świerkowej kilkuset uczniów białostockich szkół weźmie udział w pokazach i prezentacjach.