Andrzejki z POLLANDO

Jeśli jesteś obcokrajowcem i już trochę znasz język polski, przyjdź i weź udział w wieczorze andrzejkowym. Odbędzie się on 30 listopada br. w godzinach 17.30-19.00 na Wydziale Filologicznym UwB w sali 47.

Dynamika zwartych układów podwójnych w 4tym postnewtonowskim przybliżeniu ogólnej teorii względności

19 listopada 2013 r. o godz. 12:15 w sali 203 Wydziału Fizyki UwB (ul. Lipowa 41) odbędzie się seminarium, na którym dr hab. Piotr Jaranowski (Wydział Fizyki UwB) wygłosi referat.

UwB w Kijowie

Uniwersytet w Białymstoku zabiega o studentów z Ukrainy. Prezentował swoją ofertę na targach „Освіта та кар’єра” (edukacja i kariera) w Kijowie. To największa edukacyjna impreza wystawiennicza w tym kraju. Organizatorzy szacują, że przez trzy dni stoiska szkół i uczelni odwiedziło ok. 10 tys. młodych ludzi.

W pogoni za falami

W sobotę, 16.11.2013 roku o godz. 11 w sali 203 Wydziału Fizyki UwB (ul. Lipowa 41) prof. Piotr Jaranowski z Wydziału Fizyki Uniwersytetu w Białymstoku wygłosi wykład pt. "W pogoni za falami grawitacyjnymi".

Prof. Ireneusz Krzemiński o energetyce jądrowej na Uniwersytecie w Białymstoku
Wykład odbędzie się 19 listopada br. (wtorek) o godzinie 11.30 na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB.
„Ochrona przyrody w procedurach prawnych” – wykład i warsztaty.

15 i 16 listopada br. w Stacji Terenowej Instytutu Biologii w Gugnach odbędzie się spotkanie z dr. inż. Markiem Sołtysiakiem poświęcone ochronie przyrody w procedurach prawnych, ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji drogowych.

Dowiedz się więcej o praktykach zagranicznych
Chcesz przeżyć przygodę? Zastanawiasz się jak zdobyć doświadczenie? Pragniesz się rozwijać? Przyjdź na Globalną Galę do kawiarni Fama i dowiedz się więcej o praktykach za granicą!
Prof. Dariusz Kijowski otrzymał akt nominacyjny

8 listopada prof. dr hab. Dariusz Kijowski odebrał w Warszawie z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego akt nominacyjny.

Dni Edukacji Prawniczej na Wydziale Prawa

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Białystok zaprasza na XVII Dni Edukacji Prawniczej, które odbędą się w dniach 18, 19 oraz 20 listopada 2013 r.

Fluktuacje gęstości w zimnych gazach atomowych

12 listopada o godzinie 12:15 w sali 203 Wydziału Fizyki UwB odbędzie się spotkanie, na którym mgr Tomasz Górski (Uniwersytet Łódzki) wygłosi referat pt. „Fluktuacje gęstości w zimnych gazach atomowych”.