Aktualności Konferencje RSS
Tort, konkursy i debata na urodziny wydziału
Do urodzinowych obchodów szykuje się społeczność Wydziału Historyczno-Socjologicznego UwB. Tegoroczny jubileusz jest szczególny, bo zbiega się z 15 rocznicą utworzenia Instytutu Socjologii. Do wspólnego świętowania 13 listopada organizatorzy zapraszają studentów, doktorantów, pracowników, ale też absolwentów wydziału.
więcej
"Pragmatyka zawodu bibliotekarskiego w świetle nowych uregulowań prawnych"

Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia zaprasza na spotkanie w ramach Podlaskiego Forum Bibliotekarzy, które odbędzie się 21 listopada br. o godz. 13.00 w Audytorium im. Ryszarda Kaczorowskiego.

więcej
Stypendia dla doktorantów

6 listopada ruszył nabór uczestników do programu „Stypendia dla doktorantów województwa podlaskiego”. Potrwa do 3 grudnia br.

więcej
Pokumać rzekotkę

O intymnych sekretach z życia żab i kumaków, w specjalnym odcinku ,,Dzikiej Przyrody" opowiada Adam Hermaniuk, pracownik Instytutu Biologii UwB.

więcej
List Przewodniczącego Parlamentu Studentów UwB

Zapraszamy do zapoznania się z listem otwartym do studentów UwB. 

więcej
  Telewizja PATI czeka na studentów!
Jesteś studentem jednej z podlaskich uczelni? Obrazy cię kręcą, a ty chcesz kręcić obrazy? Przyłącz się do zespołu Podlaskiej Akademickiej Telewizji Internetowej (PATI)!
więcej
Rekrutacja na studia doktoranckie

Zapraszamy na studia doktoranckie na Uniwersytecie w Białymstoku.

więcej
Profesor Jan Czochralski - krystalograf i wynalazca

5 listopada br. o godz. 13.15 w sali 203 Wydziału Fizyki UwB (ul. Lipowa 41) odbędzie się seminarium, na którym dr hab. Krzysztof Szymański wygłosi referat pt: Profesor Jan Czochralski - krystalograf i wynalazca.

więcej
  Studenci ruszają do pomocy

Prawie 80 studentów rozpocznie w najbliższy poniedziałek (4 listopada) dyżury w świetlicach socjoterapeutycznych. Będą pomagać dzieciom w odrabianiu lekcji.

więcej
Prof. zw. dr hab. Leonard Etel, dr Izabela Kraśnicka oraz dr Marta Janina Skrodzka odznaczeni

Prof. zw. dr hab. Leonard Etel, dr Izabela Kraśnicka oraz dr Marta Janina Skrodzka zostali odznaczeni Medalami Ministra Sprawiedliwości za zasługi związane z rozwojem edukacji prawniczej oraz popularyzacji pracy pro bono.

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku