Aktualności Konferencje RSS
Warsztaty edukacyjne BYLIŚMY TU – 16-20 sierpnia

Jest to oferta skierowana do młodych odbiorców, uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Białegostoku i województwa podlaskiego. Składa się na nią pięć warsztatów dotyczących historii i kultury żydowskiej, których autorskie scenariusze przygotowali: Anna J. Kloza, Katarzyna Niziołek i Mariusz Sokołowski.

więcej
  Adapciak 2013

Jesteś świeżo upieczonym studentem białostockiej uczelni? Nie masz żadnych planów na ostatnie tygodnie wakacji? Chcesz poznać nowych ludzi i przeżyć niezapomniane chwile? Jeśli tak, to znaczy, że obóz adaptacyjny ADAPCIAK skierowany jest właśnie do Ciebie!

więcej
W obiektywie fotografa „National Geographic”

Słynny szwedzki fotograf Magnus Elander fotografuje wykopaliska, prowadzone przez pracowników UwB na Mazurach i Puszczę Białowieską.

więcej
Certyfikat Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich dla studiów podyplomowych na UwB

Podyplomowe Studia Informacji Naukowej i Bibliotekarstwa funkcjonujące na Wydziale Filologicznym UwB otrzymały prestiżowy Certyfikat Akredytacji Profesjonalnej SBP, przyznawany przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Certyfikat jest ważny do 2016 r.

więcej
UwB regionalnym liderem w pozyskiwaniu grantów z Narodowego Centrum Nauki

W konkursach ogłoszonych przez NCN w latach 2011-2012 Uniwersytet w Białymstoku uzyskał dofinansowanie na 31 projektów. To ponad połowa wszystkich dofinansowanych projektów z województwa podlaskiego (60).

więcej
Blisko 7000 chętnych na UwB

Blisko 7000 kandydatów zarejestrowało się do 3 lipca w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów na Uniwersytecie w Białymstoku.

więcej
Kształcenie tłumaczy przysięgłych – nowość w ofercie studiów podyplomowych na UwB

Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza na studia podyplomowe kształcące tłumaczy przysięgłych. Studia przeznaczone są dla absolwentów szkół wyższych, zwłaszcza kierunków filologia angielska, lingwistyka, prawo, ekonomia.

więcej
  Poszukiwane niezwykłe scenariusze EKOlekcji

Pod takim hasłem przewodnim Ministerstwo Środowiska zachęca studentów o pedagogicznym profilu kształcenia oraz studium dających uprawnienia pedagogiczne do wzięcia udziału w konkursie na scenariusze zajęć lekcyjnych dla szkół podstawowych.

więcej
  Pierwszy krok w biznesie z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości

10.07.2013 br. o godz. 16.30 na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB w sali 201 odbędzie się spotkanie informacyjne ph. "Pierwszy krok w biznesie z AIP".

więcej
Nominacja profesorska z rąk prezydenta RP

Prof. dr hab. Teresa Mróz otrzymała 26 czerwca br. nominację profesorską z rąk prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku