Aktualności Konferencje RSS
Finał zbiórki surowców w ramach akcji "Student pomocny z natury"
Przez cały czwartek rosła góra surowców wtórnych zebranych przez białostockich żaków w ramach akcji "Student pomocny z natury".  Worki z nakrętkami, butelkami PET i puszkami były zwożone z uczelnianych wydziałów i akademików, które przyłączyły się do akcji, do Miasteczka Ekologicznego, jakie powstało na czas Juwenaliów w kampusie Politechniki Białostockiej. 
więcej
  Ogromne zainteresowanie Dniem Otwartym UwB

Prawdziwe oblężenie przeszedł budynek przy Pl. Uniwersyteckim, gdzie 16 maja, w ramach XI Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, odbył się Dzień Otwarty UwB, Prezentacje obejrzało blisko 1500 osób.

więcej
Godziny rektorskie

W związku z Juwenaliami na Uniwersytecie w Białymstoku, na wniosek Parlamentu Studentów UwB, zostały ustanowione godziny rektorskie w dniach: 15 maja od godz. 16.00, 16 maja od godz. 15.00 oraz 17 maja od godz. 15.00.

więcej
  Juwenalia 2013

15 maja studenci przejęli władzę nad Białymstokiem, odbierając symboliczny klucz do bram miasta.

więcej
Wykład otwarty dr. Jacka Pogorzelskiego

W dniu 22 maja br. na Wydziale Ekonomii i Zarządzania będzie gościł dr Jacek Pogorzelski. Wizyta będzie okazją do wygłoszenia wykładu pt. "Neuromarketing, czyli zastosowanie wiedzy o mózgu w zarządzaniu". Wykład odbędzie się o godzinie 13.30 w Auli 301 Wydziału Ekonomii i Zarządzania.

więcej
Zamach na Jana Klemensa Branickiego…

Zawody sportowe, grille na świeżym powietrzu, imprezy klubowe, ale też naukowe konferencje, ciekawe wykłady i spotkania – tak Dni Wydziału Historyczno-Socjologicznego UwB świętują jego studenci i pracownicy.

więcej
Spotkanie z Komendantem Głównym Związku Strzeleckiego „STRZELEC”

15 maja br. na Wydziale Prawa UwB będzie gościł insp. Marcin Waszczuk – Komendant Główny Związku Strzeleckiego „STRZELEC”.

więcej
Dwaj wybitni wykładowcy z Międzynarodowego Towarzystwa Magnetycznego Ieee Magnetics na Wydziale Fizyki UwB
10 maja br. na Wydziale Fizyki swój referat wygłosi prof. Adekunle Adeyeye z Uniwersytetu w Singapurze, natomiast 14 maja prof. Rudolf Schaefer z Leibniz Institute for Solid State and Materials Research (IFW, Drezno, Niemcy).
więcej
Tydzień Bibliotek

Po raz dziesiąty Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja 2013 r., Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa polskiego.

więcej
Trzęsienia ziemi, wulkany i tsunami

Białostocki Oddział Polskiego Towarzystwa Fizycznego oraz Wydział Fizyki zapraszają do wzięcia udziału w wykładzie prof. Wojciecha Dębskiego pt. "Trzęsienia ziemi, wulkany i tsunami - źródła i mechanizmy wielkich katastrof".

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku