Konkurs na plakat promujący Wydział Pedagogiki i Psychologii

Wydział Pedagogiki i Psychologii UwB ogłasza ogólnopolski konkurs na plakat promujący jednostkę. Na prace konkursowe organizatorzy czekają do 3 czerwca.

Konkurs na hasło promujące Wydział Ekonomii i Zarządzania

Celem konkursu jest wyłonienie hasła, które będzie budowało pozytywny wizerunek Wydziału Ekonomii i Zarządzania. Konkurs ma charakter otwarty.

"Trzy kolory" - jubileuszowy konkurs na pomiar dla studentów i uczniów

Wydział Fizyki UwB oraz białostocki oddział Polskiego Towarzystwa Fizycznego zapraszają do udziału w 10. konkursie na najlepszy pomiar dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Ruszyła rekrutacja na UwB

8 maja br. ruszyła rekrutacja na UwB. Na studia stacjonarne (I i II stopnia, a także jednolite magisterskie) UwB planuje przyjąć ok. 4 tys. kandydatów.

Kino Studenckie - Wasze filmy!

Kino Studenckie UwB zaprasza na projekcje filmów uznanych w kinematografii za ambitne i wartościowe. Po każdej projekcji odbywa się dyskusja na temat danego filmu w perspektywie socjologiczno-filozoficznej.

Uroczyste otwarcie XI PFNiS

8 maja br. w Auli Kongresowej Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku odbyło się uroczyste otwarcie XI Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Tydzień Bibliotek
Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku zaprasza zainteresowanych uczniów szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie z przedstawicielami kół studenckich UwB, które odbędzie się 13 maja br.
Nowi profesorowie tytularni na UwB

W dniu 6 maja br. prof. dr hab. Emilia Brzosko z Instytutu Biologii UwB otrzymała w Warszawie z rąk Prezydenta RP nominację profesorską. Uroczystość odbyła się w Pałacu Prezydenckim.

Transmisja online seminarium pt. „Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce”

8 maja br. na Śląsku rozpoczną się Dni Narodowego Centrum Nauki, w ramach których odbędzie się seminarium pt. „Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce”.

Spotkanie z wiceszefem ABW na Wydziale Prawa UwB

7 maja br. o godz. 12.00 gościem Wydziału Prawa UwB będzie płk Kazimierz Mordaszewski, zastępca szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.