Aktualności Konferencje RSS
"Ptaki Polski"

7 maja br. o godz. 13.00 w holu wystawowym Biblioteki Uniwersyteckiej im. Jerzego Giedroycia odbędzie się wernisaż wystawy „Ptaki Polski”. 

więcej
  Rusza rekrutacja do AIESEC Białystok
Do 9 maja jest otwarta aplikacja na działaloność lokalną do AIESEC Białystok. Dołącz do największej organizacji studenckiej na świecie.
więcej
Badania potrzeb i oczekiwań absolwentów wobec uczelni

Collegium Mazovia zachęca studentów i absolwentów Uniwersytetu w Białymstoku do wzięcia udziału w badaniach, których celem jest zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań absolwentów wobec ich uczelni.

więcej
  Medal dla prawników

Studenci Wydziału Prawa zajęli pierwsze miejsce na III Międzynarodowej Olimpiadzie z Prawa Międzynarodowego Publicznego w Grodnie.

więcej
  „Fascynujący Świat Roślin”

Nadchodzi drugi dzień międzynarodowej akcji „Fascynujący Świat Roślin", który odbędzie się 18 maja br. na całym świecie pod auspicjami Europejskiej Organizacji Nauk o Roślinach.

więcej
  Student pomocny z natury! Akcja na półmetku

Już kilkadziesiąt worków pełnych butelek PET, nakrętek i puszek aluminiowych zebrali studenci z Instytutu Biologii UwB w ramach akcji „Student pomocny z natury”. Pieniądze z ich sprzedaży trafią na konto Fundacji „Pomóż im” pomagającej dzieciom z chorobami nowotworowymi oraz podopiecznym dziecięcego hospicjum w Białymstoku.

więcej
„Science Point” – szkolenia dla studentów, absolwentów i pracowników UwB

Uniwersytet w Białymstoku oraz spółka PPBW zapraszają studentów, absolwentów, doktorantów i pracowników UwB, a także przedstawicieli biznesu na ósme bezpłatne szkolenie w ramach projektu „Science Point – płaszczyzna wymiany dobrych praktyk oraz budowania partnerstw biznesowych”.

więcej
Podsumowanie akcji „Nie bądźmy obojętni”

30 kwietnia 2013 r. (wtorek) na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku (sala nr 236) odbędzie się spotkanie, na którym podsumowane będą działania prowadzone w ramach akcji „Nie bądźmy obojętni”. Początek o godzinie 12.00.

więcej
Student UwB rzecznikiem?

Mateusz Krzysztof Maciejczuk, student Wydziału Prawa UwB, ma zostać rzecznikiem ds. studentów przy marszałku województwa podlaskiego.

więcej
  "Ostatnie SOS" na Wydziale Prawa

25 kwietnia br. na Wydziale Prawa odbyły się warsztaty maturalne "Ostatnie SOS". Ponad 250 licealistów skorzystało z zajęć z WOS-u przygotowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Białystok. 

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku