Aktualności Konferencje RSS
  13x13 na Węglowej

13 kwietnia br. poznamy 13 oryginalnych pomysłów na "nowe życie" chłodni. Tego dnia na ul. Węglowej można będzie obejrzeć efekty studenckiego konkursu artystyczno-architektonicznego „Odmrażamy chłodnię".

więcej
  Spotkanie z minister Barbarą Kudrycką

15 kwietnia br. o godz. 12.00 w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się otwarte spotkanie minister nauki i szkolnictwa wyższego prof. Barbary Kudryckiej ze studentami oraz pracownikami uczelni wyższych.

więcej
  Konkurs fotograficzny dla studentów

Koło Your Erasmus Support (YES) zaprasza wszystkich studentów UwB, WSAP oraz studentów przebywających na obydwu uczelniach w ramach programu Erasmus do wzięcia udziału w konkursie „Undiscovered Europe, Białystok unknown”.

więcej
  Spotkanie z Mariuszem Wilkiem

22 kwietnia br. o godz. 17.00 na Wydziale Filologicznym w sali 47 odbędzie się spotkanie z Mariuszem Wilkiem, dziennikarzem, pisarzem i podróżnikiem. 

więcej
Antyczna Sparta. Między mitem a historią
10 kwietnia 2013 r. o godz. 16.30 na Wydziale Historyczno–Socjologicznym UwB odbędzie się wykład z cyklu „Inaczej niż w podręczniku”. 
więcej
  „Ogrody sztuki" – spotkania z filozofią, spotkania z poezją”

6 ,7 i 12 kwietnia odbędą się warsztaty poezji i spotkania z pisarzami w ramach II edycji spotkań z MUZAMI OP!ERY. 

więcej
  Tanie książki dla studentów UwB

Złotówka za podręcznik, 5 zł za pozostałe wydawnictwa - taką propozycję przygotował z myślą o swoich studentach Uniwersytet w Białymstoku. Do akcji "Tania książka" włączyły się 3 uczelniane wydawnictwa: Wydawnictwo UwB, Trans Humana oraz Temida 2. 

więcej
Protest KRASP, KRZaSP oraz Parlamentu Studentów RP

Wspólny protest KRASP, KRZaSP oraz Parlamentu Studentów RP przeciwko regulacji zawartej w części założeń nowelizacji Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym zmieniającej zasady wyboru przewodniczącego RGNiSW, a także wspólny sprzeciw KRASP i KRZaSP wobec odrzucenia przez Ministra NiSW wniosku o nadanie osobowości prawnej obu Konferencjom.

więcej
Pracownik UwB nagrodzony!

Mgr Mariusz Giero z Instytutu Matematyki otrzymał nagrodę "Mizar Prize for Young Researchers" za artykuł "Weak Completeness Theorem for Propositional Linear Time Temporal Logic".

więcej
"Katyń w biografii Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego"

10 kwietnia br. o godz. 10.00 w gabinecie Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego Ostatniego Prezydenta RP na Uchodźstwie (Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia, II piętro) swój wykład pt."Katyń w biografii Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego" wygłosi prof. Adam Czesław Dobroński.

więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku