Aktualności Konferencje RSS
Finał Regionalnego Konkursu Informatycznego na UwB

W sobotę 6 kwietnia br. w Instytucie Informatyki UwB odbędzie się finał Regionalnego Konkursu Informatycznego. Zmierzy się w nim 10 uczestników z Białegostoku i Suwałk.

więcej
Kultura Wielu Głosów na wystawie. Nietypowa prezentacja fotografii w centrum Białegostoku

Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku w ramach projektu "Kultura wielu głosów" zaprasza do obejrzenia nietypowej wystawy fotografii w centrum stolicy regionu.

więcej
Odkrycie z udziałem astrofizyka z UwB

Pierwsze udokumentowane doniesienie o rozerwaniu tak małego obiektu przez czarną dziurę i prawdopodobny dowód na to, że planety istnieją gdzieś jeszcze poza naszą galaktyką.

więcej
„Od młodego naukowca do laureata Nagrody Nobla"

Laureat Nagrody Nobla prof. Robert Huber będzie tegorocznym gościem honorowym Forum Młodych Uczonych, które odbędzie się 18 kwietnia w Warszawie.

więcej
  Powstała Rada Rektorów Uniwersytetu w Białymstoku

W jej skład weszli prof. Leonard Etel, obecny rektor, a także prof. Adam Jamróz, prof. Marek Gębczyński oraz prof. Jerzy Nikitorowicz – byli rektorzy UwB.

więcej
  BIBLIOBOX komfortowy zwrot książek w Bibliotece Uniwersyteckiej

W trosce o wygodę i komfort użytkowników Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia w Białymstoku wprowadziła nową usługę.

więcej
  Kulturoznawczy DIP, czyli wszystko, czego nie wiecie o kulturoznawstwie, ale boicie się zapytać

Wydział Filologiczny Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza na "Kulturoznawczy dzień informacyjno–promocyjny".

więcej
„Science Point” – szkolenia dla studentów, absolwentów i pracowników UwB

Uniwersytet w Białymstoku oraz spółka PPBW zapraszają studentów, absolwentów, doktorantów i pracowników UwB, a także przedstawicieli biznesu na trzecie bezpłatne szkolenie w ramach projektu  „Science Point – płaszczyzna wymiany dobrych praktyk oraz budowania partnerstw biznesowych”.

więcej
Dr hab. Adam Cz. Dobroński, prof. UwB oraz związana z polonistyką „Fabryka Bestsellerów” zostaną nagrodzeni

Wśród laureatów XX edycji Nagrody Artystycznej Prezydenta Miasta Białegostoku w dziedzinie tworzenia i upowszechniania kultury za 2012 rok znalazł się pracownik Uniwersytetu w Białymstoku – dr hab. Adam Czesław Dobroński, prof. UwB, a także Stowarzyszenie „Fabryka Bestsellerów” związane z Instytutem Filologii Polskiej UwB. Laureatów nagrodzono za całokształt działalności.

więcej
  Dni Marketingu
Interesuje Cię marketing? Chciałbyś zobaczyć na czym polega praca w branży PR? Dokładnie 4-5 kwietnia 2013 zapraszamy wszystkich studentów, pasjonatów marketingu, nowych mediów, public relations, a także tych, którzy nic o tym nie wiedzą, na organizowane przez Studenckie Koło Menedżerów Dni Marketingu.
więcej
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009-2018 Uniwersytet w Białymstoku