Międzynarodowe praktyki z Global Citizen oraz Global Talents

Jesteś studentem i interesują Cię wyjazdy zagraniczne? Zawsze marzyłeś aby zdobyć doświadczenie i rozwinąć się w międzynarodowym środowisku? Chcesz zasmakować egzotyki i poćwiczyć swoją znajomość języków obcych? To właśnie Ciebie szukamy!

Sekwencjonowanie Nowej Generacji (NGS), cytometria przepływowa oraz Digital PCR

26 marca w Instytucie Biologii, w s. 25 odbędzie się seminarium dotyczące zagadnień związanych z Sekwencjonowaniem Nowej Generacji (NGS), cytometrią przepływową oraz Digital PCR.

Dzień Młodego Naukowca

23 marca w godz. 12.00-16.00 Koło Naukowe Chemików „Pozyton” zaprasza dzieci pracowników Uniwersytetu w Białymstoku wraz z rodzicami na Dzień Młodego Naukowca.

Spotkanie z okazji Światowego Dnia Poezji

21 marca o godz. 13.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej, w sali audytoryjnej im. Ryszarda Kaczorowskiego, Ostatniego Prezydenta RP na Uchodźstwie, odbędzie się spotkanie „ Z dr. Andrzejem Pietraszem o poezji Allena Ginsberga”.

Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej i Pstrykaliady

Zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii do wzięcia udziału w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej oraz bezpłatnych, profesjonalnych warsztatach fotograficznych organizowanych w ramach Pstrykaliady.

Najwięcej głosów na PATI !

Podlaska Akademicka Telewizja Internetowa zebrała najwięcej, bo aż 4922 głosy i jest zwycięskim projektem w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Podlaskiego 2013 r.

Ogólnopolskie Warsztaty Ekologii Fizjologicznej

W dniach 12-14 kwietnia, w Stacji terenowej Instytutu Biologii w Gugnach, odbędą się Ogólnopolskie Warsztaty Ekologii Fizjologicznej Komitetu Ekologii PAN.

Kurs Intensywny Erasmusa SPICY

W dniach 11-23 marca 2013 roku Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku realizuje Projekt SPICY (Special Project International Capacitybuilding Youthwork).

Między słowem a gestem - warsztaty literacko-teatralne

Klub Humanistów przy IFP serdecznie zaprasza studentów oraz młodzież szkół średnich na warsztaty literacko-teatralne zatytułowane "Między słowem a gestem", które poprowadzi aktor, reżyser, wykładowca PWST w Białymstoku - MARIUSZ ORZEŁEK. Spotkajmy się 21 marca 2013 w sali 74 o godzinie 17.00.

Regionalny Konkurs Piosenki Rosyjskiej

Instytut Filologii Wschodniosłowiańskiej UwB zaprasza studentów wszystkich szkół wyższych z Białegostoku, Ełku, Łomży, Siedlec i Suwałk do wzięcia udziału w Regionalnym Konkursie Piosenki Rosyjskiej w dniach 24-25 kwietnia 2013 roku.