Ruszyła Szkoła Prawa Niemieckiego na UwB

Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku podpisał umowę o współpracy z Juristische Fakultät Humboldt – Universität zu Berlin. Dzięki temu na UwB ruszyła Szkoła Prawa Niemieckiego.

Głosuj na PODLASKĄ AKADEMICKĄ TELEWIZJĘ INTERNETOWĄ!

Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników podlaskich uczelni do głosowania na projekt Parlamentu Studentów UwB pod nazwą PODLASKA AKADEMICKA TELEWIZJA INTERNETOWA.

„Science Point” – szkolenia dla studentów, absolwentów i pracowników UwB

Uniwersytet w Białymstoku oraz spółka PPBW zapraszają na piąte bezpłatne szkolenie w ramach projektu „Science Point – płaszczyzna wymiany dobrych praktyk oraz budowania partnerstw biznesowych”.

Koło Fortuny - konkurs na najlepszy pomiar
Wydział Fizyki UwB oraz Polskie Towarzystwo Fizyczne Oddział w Białymstoku ogłaszają dziewiąty konkurs na najlepszy pomiar dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
  Ciekawe dokumenty dotyczące dawnego ,,Domu Partii"

Z okazji 60 rocznicy oddania do użytku budynku byłego „Domu Partii” na portalu historycznym Instytutu Historii i Nauk Politycznych UwB opublikowane zostało niezwykle obszerne i interesujące opracowanie na temat przeszłości gmachu znajdującego się przy Placu Uniwersyteckim 1.

Spotkania z biologią

Młodzież z Białegostoku, Sokółki, a nawet z okolic Ostrołęki weźmie udział w warsztatach przygotowanych przez Instytut Biologii UwB pod hasłem „Spotkania z biologią”.

Promocja „Encyklopedii Solidarności” na UwB
18 lutego br. o godz. 16.30 na Wydziale Historyczno-Socjologicznym Uniwersytetu w Białymstoku (Pl. Uniwersytecki 1, sala 108A, I piętro) odbędzie się promocja wydawnictwa „Encyklopedia Solidarności. Opozycja w PRL 1976–1989”.
Dr Bartosz Kuźniarz z UwB pierwszym kandydatem zgłoszonym w plebiscycie na Wykładowcę Roku 2013

dr Bartosz Kuźniarz z Wydziału Historyczno-Socjologicznego UwB jest pierwszym kandydatem zgłoszonym w plebiscycie redakcji Kuriera Porannego na Wykładowcę Roku 2013. Dr Kuźniarz jest prodziekanem ds. studenckich, prowadzi też zajęcia poświęcone klasycznym i współczesnym teoriom socjologicznym.

Matematyka na poziomie rozszerzonym - maturalny kurs last minute

Instytut Matematyki UwB przygotował z myślą o tegorocznych maturzystach bezpłatny kurs przygotowujący do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym.

„Science Point” – szkolenia dla studentów, absolwentów i pracowników UwB

Uniwersytet w Białymstoku oraz spółka PPBW zapraszają na trzecie bezpłatne szkolenie w ramach projektu „Science Point – płaszczyzna wymiany dobrych praktyk oraz budowania partnerstw biznesowych”.