Spotkanie z Justyną Sobolewską z "Polityki"

Spotkanie odbędzie się w piątek, 8 lutego, o godzinie 14.30 w sali 158 w budynku Wydziału Filologicznego UwB, przy Placu Uniwersyteckim 1.

Do 10 lutego br. można zapisywać się na zajęcia w ramach Akademii Młodego Ekonomisty

Czy dobrobyt gospodarczy to to samo co dobrobyt społeczny? Co robią firmy podczas kryzysu? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy Akademii Młodego Ekonomisty, która 7 marca rozpocznie się na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku.

Uroczyste promocje habilitacyjne i doktorskie

30 stycznia w auli Wydziału Ekonomii i Zarządzania odbyła się uroczystość wręczenia promocji habilitacyjnych i doktorskich.

„Wejście na rynek pracy” - zajęcia fakultatywne

Rozpoczęła się kolejna rekrutacja na zajęcia fakultatywne z zakresu poruszania się po krajowym i europejskim rynku pracy pt. „Wejście na rynek pracy”. Do udziału w bezpłatnych i atrakcyjnych zajęciach zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów Uniwersytetu w Białymstoku.

Akademicki Białystok - magistrat i uczelnie łączą siły

22 stycznia br. rektorzy białostockich uczelni podpisali porozumienie z Prezydentem Białegostoku.

Język polski jako skarbnica dziedzictwa narodowego

Instytut Filologii Polskiej ma zaszczyt zaprosić na spotkanie z wybitnym polskim językoznawcą, profesorem Bogdanem Walczakiem z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Spotkanie odbędzie się 29 stycznia w godz. 11.30-13.00 w Auli Wydziału Filologicznego, pl. Uniwersytecki 1.

Galerie Obrazów Biednego Człowieka
29 stycznia br. o godz. 17.00 w białostockim ratuszu odbędzie się wykład dr. hab. Andrzeja Kisielewskiego z UwB pt. "Galerie Obrazów Biednego Człowieka”, czyli strategie sztuki nowoczesnej w reklamie.
Ogłoszenie Rektora UwB

Pracownicy Uniwersytetu w Białymstoku, którzy nie otrzymali listu Rektora w sprawie „Karty osiągnięć i wyników pracy nauczyciela akademickiego” proszeni są o podanie adresu e-mail do korespondencji na adres: bujakowska@uwb.edu.pl.

Sukces grantowy prof. dr. hab. Andrzeja Maziewskiego z Wydziału Fizyki UwB

Prof. dr hab. Andrzej Maziewski z Wydziału Fizyki otrzymał 1 630 850 zł w konkursie Harmonia 3 na projekt „Modyfikacja magnetycznych właściwości ultracienkich struktur z wykorzystaniem promieniowania elektromagnetycznego w szerokim zakresie spektralnym”.

30 stycznia 2013 - promocje habilitacyjne i doktorskie

Uroczystość wręczenia dyplomów doktora habilitowanego i doktora odbędzie się 30 stycznia br., o godz. 12.00, w auli Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB, przy ulicy Warszawskiej 63.