Kultura wielu głosów

Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Kultura wielu głosów"- tym razem poświęcone fotografii. Dyskusji towarzyszyć będzie pokaz fotografii wykonanych w ramach letnich warsztatów „Sąsiedzi. Próba dokumentu” i „Mój mikro/makrokosmos” oraz wybranych autorskich zdjęć zaproszonych gości.

Koncert Chóru Akademickiego UwB

11 listopada o godz. 17.00, w kościele św. Wojciecha przy ul. Warszawskiej, odbędzie się koncert Pieśni Polskich i Patriotycznych z okazji Święta Niepodległości, w wykonaniu Chóru Akademickiego UwB .

"Światełko w tunelu" - konkurs dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Wydział Fizyki UwB oraz Polskie Towarzystwo Fizyczne Oddział w Białymstoku ogłaszają ósmy konkurs na najlepszy pomiar dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Wystawa "Las w moim obiektywie 2010"

Uniwersyteckie Muzeum Przyrodnicze im. Profesora Andrzeja Myrchy zaprasza wszystkich zainteresowanych w dniach od 5.11.2012 r. do 10.01.2013 r. na wystawę fotograficzną "Las w moim obiektywie 2010".

Zmarł Profesor Sław Krzemień-Ojak

Z wielkim żalem informujemy, iż 3 listopada 2012 roku zmarł Profesor Sław Krzemień-Ojak. Wieloletni pracownik Instytutu Filologii Polskiej UwB.

Wydział Historyczno-Socjologiczny zaprasza do udziału w grze fabularnej

Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę w realiach PRL? Jesteś fanem gier RPG lub LARP? A może skusi Cię fakt, że na zwycięzców czekają 4 bony, każdy o wartości 100 zł, do wykorzystania w salonach Empik? Druga edycja Kryminalnych Zagadek Białegostoku już 6 listopada - nie może Cię tam zabraknąć!

Podlasie w badaniach naukowych

8 listopada o godz. 13:00 w Audytorium Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego odbędzie się spotkanie z cyklu "Podlasie w badaniach naukowych".

Dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim studentkom i studentom, którzy zgłosili się do udziału w sesji zdjęciowej na nową twarz Uniwersytetu. Wkrótce skontaktujemy się z wami.

Zostań twarzą Uniwersytetu w Białymstoku!

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej nowej kampanii reklamowej. W zamian zyskasz ciekawe doświadczenie oraz popularność!

Dzień Rektorski - 2 listopada 2012

Zgodnie z Zarządzeniem nr 5 Rektora Uniwersytetu w Białymstoku z dnia 4 czerwca 2012 roku, 2 listopada br. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.