Biuro Karier

Granty w inkubatorze innowacji społecznych

Ruszył OSTATNI nabór pomysłów na innowacje społeczne w inkubatorze Włącznik. Poszukujemy osób gotowych diagnozować problemy społeczne i tworzyć nowatorskie rozwiązania.

✳️ WŁĄCZNIK to przestrzeń, w której wspieramy rozwijanie małych, realizowanych pierwszy raz w skali kraju pomysłów z obszaru szeroko rozumianego włączenia społecznego.
✳️Oferujemy granty o średniej wartości 32 tys. zł. Czekamy na zgłoszenia z całej Polski!

Od czego zacząć?

Zapraszamy na warsztaty kreatywne 1,4 lub 9 lutego - opowiemy jaka jest oferta inkubatora, jak wspieramy rozwój innowacji, jak rozwijać swój pomysł? Rejestracja: https://bit.ly/33HZ0er

▶️Poszukujemy pomysłów adresowanych m.in. do: dzieci i młodzieży, migrantów, osób LGBT+, wychowanków pieczy zastępczej, osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów, osób w kryzysie bezdomności, osób uzależnionych, więźniów i osób opuszczających zakłady karne, osób starszych.

▶️Nasz inkubator ma specyficzne zasady, jeśli będziecie Państwo zainteresowani, chętnie porozmawiamy, jakie byłyby możliwości i z czym warto się do nas zgłosić. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. tel.  695 214 393

Zachęcam do zapoznania się z informacjami na: