Chcesz wziąć udział w konkursie Technotalent 2017? Spotkaj się z jego finalistami z poprzednich edycji.

Data wydarzenia 28-09-2017
Fundacja Technotalenty serdecznie zaprasza wszystkich studentów, doktorantów i pracowników Uniwersytetu w Białymstoku zainteresowanych Konkursem Technotalent 2017 na spotkanie Finalistów Konkursu Technotalent z Partnerami Fundacji Technotalenty, które odbędzie się 2 października 2017 roku o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej nr 0.17 Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ulicy Żurawiej 71. Podczas spotkania poznamy losy laureatów Konkursu Technotalent, co zyskali biorąc udział w konkursie, będzie także możliwość nawiązania kontaktu z partnerami Fundacji Technotalenty.

Harmonogram spotkania:
Prezentacja działalności Fundacji
Przedstawienie Partnerów Fundacji
Przedstawienie idei Konkursu Technotalent oraz szczegółów tegorocznej edycji
Prezentacje Finalistów dotychczasowych edycji konkursu
12:30-14:00 Sesja networkingowa

Organizatorzy proszą o zgłoszenie uczestnictwa na adres: fundacja@technotalenty.pl