Co wiesz o mózgu nastolatka? Wykład otwarty czołowego polskiego neurodydaktyka

Data wydarzenia 24-10-2016
Wydział Fizyki oraz Białostocki Oddział Polskiego Towarzystwa Fizycznego zapraszają na wykład dr. Marka Kaczmarzyka pt. "Co się dzieje w mózgu nastolatka czyli o tym, dlaczego tak trudno zrozumieć dorosłego".
Wykład odbędzie się w 29 października (sobota) 2016 r. o godzinie 11:00 w sali 2011 Wydziału Fizyki przy ul. K. Ciołkowskiego 1L. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
Dr Marek Kaczmarzyk to jeden z czołowych neurodydaktyków w Polsce. Jest neurobiologiem, dydaktykiem akademickim i jednocześnie nauczycielem z dwudziestodwuletnim stażem pracy w szkole średniej. Kiedy opowiada o tym, co dzieje się w mózgu nastolatka, zna temat zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Jest naukowcem, memetykiem i ewolucjonistą oraz autorem podręczników i programów szkolnych.
Upowszechnia wiedzę z zakresu dydaktyki ewolucyjnej - dziedziny zajmującej się rozpoznaniem i praktycznym wykorzystaniem wpływu mechanizmów ewolucyjnych na procesy uczenia się i nauczania.

Fot. Ośrodek Rozwoju Edukacji