Jak rozmawiać z biznesem o swoich badaniach - szkolenie w ramach „Inkubatora Innowacyjności+”

Data wydarzenia 27-11-2018

Wschodni Ośrodek Transferu Technologii Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza na szkolenie „Jak rozmawiać z biznesem o swoich badaniach”. Szkolenie odbędzie się 28 listopada o godz. 15.00 w Centrum Badań Innowacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (ul. Jerzego Waszyngtona 13a, Białystok). Planowane zakończenie - godz. 16.30.

Na szkoleniu mowa będzie o tym, jak przygotować się do współpracy z biznesem oraz jak skusić przedsiębiorców do zainwestowania w projekt naukowca. Uczestnicy dowiedzą się też co różni, a co łączy świat biznesu i nauki, czego inwestorzy oczekują od naukowców i jak za darmo zaistnieć w mediach i świadomości inwestorów.

Szkolenie poprowadzi Marcin Tomkiel - rzecznik prasowy UMB oraz zespół Biura Transferu Technologii UMB.

Szkolenie jest częścią projektu „Inkubator Innowacyjności+” realizowanego na trzech największych uczelniach w regionie - Politechnice Białostockiej, Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz Uniwersytecie w Białymstoku.