Jubileusz 50-lecia pracy zawodowej prof. Adama Jamroza

Data wydarzenia 27-06-2018

Zapraszamy do udziału w jubileuszu 50-lecia pracy zawodowej prof. Adama Jamroza. Uroczystość odbędzie się 2 lipca 2018 r. (poniedziałek) w auli Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, o godz. 13.00.

Adam Jamróz jest profesorem nauk prawnych. Specjalizuje się w systemach politycznych, prawie konstytucyjnym, współczesnej myśli politycznej i prawnej. Z największą podlaską uczelnią związany jest od 1986 r. (wówczas rozpoczął pracę w Filii Uniwersytetu Warszawskiego, wcześniej pracował m.in. na Uniwersytecie Śląskim). Do dziś kieruje Katedrą Teorii Prawa i Filozofii Prawa na UwB. Był pierwszym rektorem Uniwersytetu w Białymstoku po jego usamodzielnieniu (1997-2002).

Uroczystości zostały objęte patronatem honorowym dr. hab. Tadeusza Truskolaskiego - prezydenta Białegostoku. W gronie członków Komitetu Honorowego jest m.in. prof. Jacek Majchrowski - prezydent Krakowa.

Program: (pobierz)

www.bialystok.pl