NARZECZEŃSTWO – początek wieczności czy koniec wolności?

Data wydarzenia 22-03-2019

Akademickie Koło Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy UwB, Katedra Historii Wychowania Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB, Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” oraz Duszpasterstwo Akademickie zapraszają na spotkanie NARZECZEŃSTWO – początek wieczności czy koniec wolności?

Jego bohaterami będą  Monika i Marcin Gomułkowie – autorzy kanału na YouTube „Początek Wieczności” poświęconego tematom związków, małżeństwa czy rodziny. Wydarzenie będzie jednocześnie preludium do Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "(R)ewolucja Narzeczeństwa".  Spotkanie odbędzie się 28 marca 2019 r. (czwartek) o godz. 17:00 w Auli im. J. Korczaka Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB (ul. Świerkowa 20, budynek C) – wstęp wolny.

Kolejnego dnia, 29 marca 2019 r., o godz. 13:00 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej (ul. Kościelna 1A) odbędzie się podobne spotkanie, tym razem dla zorganizowanych grup szkolnych. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na to wydarzenie należy się zarejestrować e-mailowo: ak.ksm.uwb@gmail.com.